// یکشنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۲

Godfall برای پلی استیشن 4 عرضه می‌شود [E3 2021]

در جریان رویداد گیرباکس سافتور در نمایشگاه E3 2021، شاهد تایید عرضه بازی Godfall برای پلی استیشن 4 بودیم. 

بازی Godfall به‌عنوان بازی روز عرضه پلی استیشن 5 در اختیار کاربران سونی قرار گرفت و همچنین روی پی سی هم عرضه شد، اما متاسفان گادفال نتوانست آنطور که باید و شاید خودنمایی کند و از مشکلاتی نظیر کمبود محتویات رنج می‌برد.

این در حالی است که در جریان رویداد گیرباکس سافتور (Gearbox Software)، ناشر بازی گادفال، مشخص شد که این بازی برای پلی استیشن 4 هم عرضه می‌شود. درواقع در تاریخ ۱۹ مرداد ماه (۱۰ اوت) شاهد عرضه Godfall برای کاربران پلی استیشن 4 هستیم. همچنین در تاریخ ذکر شده، اولین و تنها بسته الحاقی پولی بازی با نام Fire and Darkness هم عرضه می‌شود. در جریان این بسته الحاقی بازیکنان وارد سرزمین Fire شده و با دشمنان جدیدی روبه‌رو خواهند شد.

دراین‌میان، کانترپلی گیمز (Counterplay Games)، سازنده گادفال، محتویات دیگری را هم برای کاربران درنظر گرفته است. تیم سازنده یک آپدیت به نام Lightbringer را برای بازیکنان تدارک دیده که محتوای اندگیم Cursed Loot را به بازی اضافه می‌کند. البته اشاره کنم که برای دسترسی به آن، شرایط و پیش‌نیازهایی درنظر گرفته شده است. به‌واسطه‌ی آپدیت ذکر شده بیش از ۴۰ آیتم و ۵۰ ولورپلیت جدید به بازی اضافه خواهد شد.

در انتها بد نیست به سیستم Matchmaking بازی هم اشاره کنیم که فعلا در فاز بتا قرار دارد و به بازیکنان اجازه می‌دهد که ابتدا گروه مدنظر خود را تشکیل داده و سپس وارد مرحله‌های بازی شوند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی Godfall را در زومجی تماشا و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات

Godfall توانست از زومجی نمره ۶ را دریافت کند. زومجی در توضیحات بررسی بازی Godfall نوشته است:

Godfall به‌عنوان انحصاری روز عرضه پلی استیشن 5، از نظر بصری وظیفه خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده است و حتی روی کامپیوتر هم از نظر بصری بسیار زیبا است. این در حالی است که روی پی سی آنطور که باید و شاید بهینه نیست. بااین‌حال مشکلات اصلی گادفال به طراحی‌ نامناسب مراحل فرعی و محتویات پس از عرضه درکنار بخش داستانی بازی مربوط می‌شود؛ بخشی که نه روایت درست و حسابی را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد و نه اینکه شخصیت‌پردازی مناسبی دارد. ازاین‌رو بازیکن به هیچ‌وجه نمی‌تواند با داستان گادفال ارتباط برقرار کند. دراین‌میان فراموش نکنید که اگر خواهان تجربه گادفال هستید، آن را در تخفیف‌های مختلف خریداری کنید، زیرا برچسب ۶۰ دلاری برای این بازی زیاد است.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده