// سه شنبه, ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۷

جدول فروش انگلستان: بازگشت مجدد The Last of Us Part 2 به جمع ۱۰ بازی پرفروش

در جریان جدول فروش هفتگی منتهی به هشت خرداد ماه، شاهد بازگشت بازی The Last of Us Part 2 به جدول فروش بازی‌ها در انگلستان هستیم.

در هفته گذشته بود که بازی Resident Evil Village توانست مجددا صدر جدول را از آن خود کند، اما این صدرنشینی آن‌چنان طولانی نبود و پس از گذشته یک هفته، انحصاری‌های سونی توانستند رتبه اول و سوم را از آن خود کنند.

در جریان هفته منتهی به هشت خرداد ماه (۲۹ می)، بازی Spider-Man: Miles Morales توانسته است صدرجدول را از آن خود کند. در ادامه بازی Biomutant، تازه عرضه این هفته در جایگاه دوم قرار گرفته و بازی The Last of Us Part 2 هم رتبه سوم را از آن خود کرده است. بازی Resident Evil Vilage جایگاه چهارم را کسب کرده و بازی Assassin's Creed: Valhalla هم در رتبه پنجم قرار گرفته است.

در نیمه دوم جدول، بازی Animal Crossing: New Horizons در رتبه ششم و بازی Mario Kart 8 Deluxe هم در رتبه هفتم قرار گرفته است. این در حالی است که بازی FIFA 21 درکنار بازی‌های Miitopia و Super Mario 3D World + Bowser's Fury در جایگاه‌های هشتم، نهم و دهم قرار گرفته‌اند. در ادامه می‌توانید جدول مربوط به ۱۰ بازی پرفروش هفته منتهی به هشت خرداد ماه چارت انگلستان را در زومجی مشاهده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

جدول فروش بریتانیا

رتبه فعلی

رتبه قبلی نام بازی نکته قابل ذکر
۱ ۴ Spider-Man: Miles Morales -
۲ - Biomutant هفته اول انتشار
۳ - The Last of Us Part 2 بازگشت دوباره به جدول انگلستان
۴ ۱ Resident Evil Village -
۵ ۱۶ Assassin's Creed: Valhalla بازگشت دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش
۶ ۵ Animal Crossing: New Horizons -
۷ ۸ Mario Kart 8 Deluxe -
۸ ۱۳ FIFA 21 بازگشت دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش
۹ ۲ Miitopia -
۱۰ ۶ Super Mario 3D World + Bowser's Fury -


منبع Gamesindustry
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده