نویسنده: افشین پیروزی
// جمعه, ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۷

تاخیر مجدد ریمیک Prince Of Persia: The Sands Of Time

اگر منتظر تجربه بازسازی بازی Prince Of Persia: The Sands Of Time بودید، باید مدت زمان بیش‌تری برای آن صبر کنید. با جزییات خبر همراه زومجی باشید.

شرکت یوبیسافت، سال گذشته نسخه ریمیک بازی Prince Of Persia: The Sands Of Time را معرفی کرد که ابتدا قرار بود بهمن امسال منتشر شود. بااین‌حال این بازی ابتدا تا ۲۸ اسفند تأخیر خورد و حال طبق جدیدترین اخبار بازی، به‌نظر می‌رسد که انتظار برای تجربه این ریمیک قرار است طولانی‌تر هم باشد. 

طبق اطلاعات اعلام‌شده توسط یوبییسافت، این بازی دوباره تأخیر خورده و این بار، دیگر حتی تاریخ انتشار مشخصی هم ندارد. به‌نظر می‌رسد که این تصمیم، به‌خاطر واکنش‌های نه‌چندان مثبت طرفداران در زمان رونمایی بازی گرفته شده است؛ چرا که در بخشی از بیانیه منتشر‌شده، سازندگان اعلام کرده‌اند که «پس از رونمایی از بازی، افراد خیلی زیادی نسبت به آن واکنش نشان دادند و از آنجایی که عشق و علاقه طرفداران عاملی است که به تیم توسعه برای ساخت بازی انگیزه می‌دهد، تصمیم گرفته شد تا بازی با تأخیر عرضه شود. این زمان بیشتر، منجر به خلق ریمیکی خواهد شد که هم برای طرفداران قدیمی و برای کاربران جدید جذاب باشد.»

در ادامه هم سازندگان از «صبر طرفداران تشکر کرده و وعده داده‌اند که به مرور اطلاعات بیش‌تری را به‌اشتراک خواهند گذاشت.» بازی Prince Of Persia: The Sands Of Time، اولین نسخه از سه‌گانه شن‌های زمان سری Prince of Persia است که در ایران با نام شاهزاده پارسی هم شناخته می‌شود. این بازی در سال ۲۰۰۳ منتشر شد و نسخه ریمیک آن، قرار است با قیمت ۴۰ دلار منتشر شود. 


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده