// دوشنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۰

بازی Control احتمالا به سرویس Xbox Game Pass اضافه می‌شود

باتوجه‌به توییت اخیر حساب کاربری Xbox Game Pass، احتمالا در آینده نزدیک شاهد معرفی بازی Control برای این سرویس خواهیم بود.

یکی از موارد جالب مرتبط با سرویس ایکس باکس گیم پس، این است که همیشه قبل از معرفی یک یا چند بازی مهم برای اضافه شدن به این سرویس، حساب کاربری توییتر Xbox Game Pass یک ایمیل از شخصی به اسم ملیسا را به اشتراک می‌گذارد؛ ایمیلی که به‌صورت مرموزانه به بازی مهم بعدی اشاره می‌کند.

به‌تازگی حساب کاربری توییتر گیم‌پس تصویر جدیدی را از ایمیل ملیسا منتشر کرده است. در قسمتی از این ایمیل نوشته شده است: «... که طرفداران دست از اشاره به آن برنمی‌دارند (به همین دلیل من برای تو گیف چراغ‌های قرمز شوم را فرستادم.)» در واقع این مورد اشاره‌ای به بازی Control دارد، زیرا در این بازی نور قرمز، یکی از ویژگی‌های اصلی بازی و داستان به حساب می‌آید. به‌نظر می‌رسد کاربران درآینده بسیار نزدیک به بازی Control دسترسی پیدا خواهند کرد.

بااین‌تفاسیر باید منتظر بمانیم و ببینیم که چه بازی‌های جدیدی برای ماه دسامبر سرویس ایکس باکس گیم پس معرفی می‌شوند. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ آیا از تجربه‌ی بازی Control و همچنین بسته الحاقی AWE که مربوط‌به بازی Alan Wake می‌شود، لذت برده‌اید؟ از دیگر اخبار حول بازی‌های ایکس باکس هم می‌توان به انتشار اخبار بیشتر حول Halo Infinite در آینده اشاره کرد.


منبع Dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده