نویسنده: میلاد فاطمی
// چهار شنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۱

تریلر گیم‌پلی 4K بازی Quantum Error منتشر شد

استودیوی TeamKill Media، خالق بازی Quantum Error، به‌تازگی تریلر گیم‌پلی 4K این بازی روی کنسول پلی‌ استیشن 5 را منتشر کرد.

بیش از سه ماه از زمان معرفی بازی ترسناک Quantum Error توسط استودیوی TeamKill Media می‌گذرد؛ بازی اول شخصی که قرار است نوع جدیدی از ترس که بیشتر زیرمجموعه ترس کیهانی است را به دارندگان کنسول‌های پلی استیشن 4 و نسل نهمی پلی‌ استیشن 5 انتقال دهد.

یکی از دلایلی که Quantum Error را به یکی از بازی‌های موردانتظار تبدیل کرده، علاوه‌بر بهره‌گیری از تمام ویژگی‌های سخت‌افزاری PS5، شباهت و الهام گرفتن از آثار مهم صنعت بازی‌های ویدیویی ازجمله Doom و Dead Space است که باعث ایجاد توقع زیادی از این استودیوی آمریکایی نیز شده است.

اگر زومجی را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که چندی پیش تیم سازنده بازی اعلام کرده بود که در رویداد آنلاین Future Games Show تریلر جدیدی از بازی کوانتوم ارور منتشر می‌شود.

حال اما در جدیدترین اخبار بازی، بالاخره طبق وعده عوامل تولید، به‌تازگی تریلر گیم‌پلی 4K نسخه پلی‌استیشن 5 بازی Quantum Error منتشر شده است. هدف اصلی انتشار این ویدیو، نمایش محیط تیره و همچنین موجودات ترسناک بازی است. همان‌طور که در این تریلر مشخص شده، شما در طول بازی می‌توانید با ابزارهای مختلف و تجهیزاتی که در اختیار دارید در محیط‌های خطرناک بازی قدم زده و دشمنان زامبی‌شکل آن را از بین ببرید. در ادامه شما را به تماشای این تریلر تازه منتشر شده از بازی دعوت می‌کنم.

دانلود ویدیو از آپارات

هنوز تا این لحظه تاریخ دقیقی برای عرضه بازی Quantum Error از طرف تیم سازنده اعلام نشده است. به‌نظر شما استودیوی TeamKill Media با این بازی می‌تواند از قدرت پلی‌‌استیشن 5 استفاده کرده و رضایت طرفداران بازی‌های سبک ترسناک را جلب کند یا خیر؟ لطفا نظرات و پیش‌بینی‌های خود را با ما نیز به اشتراک بگذارید.


منبع psu
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده