// دوشنبه, ۴ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۱

زمان انتشار سومین و چهارمین آپدیت جدید Monster Hunter: World مشخص شد

حساب کاربری توییتر مانستر هانتر تصویری را منتشر کرده که زمان عرضه سومین و چهارمین Title Update بازی Monster Hunter: World را نشان می‌دهد.

چندی پیش بود که شرکت کپکام (Capcom)، سازنده و ناشر Monster Hunter: World، سومین Title Update بازی Monster Hunter: World را معرفی کرد. در جریان این آپدیت شاهد اضافه شدن Raging Brachydios و Furious Rajang هستیم. باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، شرکت کپکام تصویری در حساب کاربری توییتر مانستر هانتر منتشر کرده که زمان عرضه و محتویات سومین و چهارمین Title Update بازی را نشان می‌‌دهد.

البته کپکام اعلام کرده بود سومین Title Update بازی چهارم فروردین ماه (امروز) برای ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه می‌شود، اما با انتشار تصویر ذکر شده، تاریخ انتشار دقیق نسخه پی سی هم اعلام شده است. کاربران کامپیوتر در تاریخ ۲۱ فروردین ماه (۹ آوریل) می‌توانند از محتویات سومین Title Update بازی استفاده کنند. همچنین در دو تاریخ ۲۲ فروردین ماه (۱۰ آوریل) و ۱۸ اردیبهشت ماه (۷ مِی) شاهد دو رویداد به نام‌های فستیوال Full Bloom و فستیوال Spring Blossom هستیم. 

Monster Hunter: World

درکنار موارد ذکر شده، جزئیاتی از چهارمین Title Update بازی Monster Hunter: World هم منتشر شده است. چهارمین Title Update در ماه می (اواسط اردیبهشت ماه/اوایل خرداد) عرضه می‌شود. در جریان به‌روزرسانی ذکر شده شاهد اضافه شده هیولا مورد انتظار Alatreon به بازی هستیم. همچنین کپکام تریلر داستانی را منتشر کرده که ظاهر و طراحی الترئون در بازی را نشان می‌دهد. در انتها مشخص شده است که در آینده جزئیات بیشتری از به‌روزرسانی‌های ماه ژوئن در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از هیولا الترئون را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. از دیگر اخبار حول این بازی هم می‌توان‌به فروش پنج میلیون نسخه‌ای Monster Hunter World: Iceborne اشاره کرد. 

دانلود ویدیو از آپارات


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده