// جمعه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰

بتای عمومی بازی The Division 2 برای Pre Load در دسترس قرار گرفت

یوبی‌سافت، پری‌ لود بتای عمومی بازی The Division 2 را برای تمامی پلتفرم‌های عرضه‌ی بازی آغاز کرد.

با نزدیک شدن به تاریخ عرضه‌ی بازی The Division 2، شرکت یوبی سافت مرحله‌‌ی بتای عمومی بازی را از امروز ۱۰ اسفند (۱ مارس) آغاز خواهد کرد و تا ۱۳ اسفند ماه (۴ مارس) به پایان می‌رساند. حال پری‌لود بتای عمومی بازی هم در دسترس کاربران قرار گرفته است تا شما بتوانید قبل از این که فاز بتا آغاز شود، بازی را دانلود کنید و پس از انتشار بتای آن بلافاصله وارد بازی شوید و زمان خود را صرف دانلود کردن نکنید.

بتای عمومی بازی The Division 2 شامل سه مرحله از کمپین اصلی بازی می‌شود. سه مرحله‌ی Grand Washington Hotel، Jefferson Trade Center و Viewpoint Muesum در دو سطح درجه سختی معمولی و سخت در بتا گنجانده شده است. دو مرحله گرند واشنگتون هتل و جفرسون ترید سنتر در بتای خصوصی بازی هم در دسترس بود اما مرحله‌ی سوم نیز برای این بتا در نظر گرفته شده است. در کنار این سه مرحله، پنج مرحله‌ی فرعی هم وجود دارد. بعد از این که مرحله‌ی جفرسون ترید سنتر را به پایان برسانید، شخصیت‌های سطح ۳۰ بازی در دسترس قرار می‌گیرند که در این حالت می‌توانید محتوای پایان بازی را تجربه کنید. همچنین این بتا شامل حالت چندنفره‌‌‌ی Skirmish در نقشه‌ی Capitol Ruins و دو Settlement Project است. افزایش محدودیت سطح به سطح ۸ و اضافه شدن مهارت Chem Launcher که دو نوع Riot Foam و Explosive Vapor را همراه خود دارد؛ از دیگر مواردی است که می‌توانید در این بتا آن را تجربه کنید.

Ubisoft روز گذشته جزئیات محتوای سال اول و سرویس Year 1 Pass بازی را به شکل یک تریلر منتشر کرد که می‌توانید از طریق این لینک از جزئیات دقیق اطلاع بیابید. بازی The Division 2 در تاریخ ۲۴ اسفند (۱۵ مارس) برای پلتفرم‌های ویندوز، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده