// جمعه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۵

بازی Hollow Knight: Silksong معرفی شد

استودیو Team Cherry به جای رونمایی از بسته الحاقی Hornet بازی Hollow Knight، دنباله این بازی را با نام Hollow Knight: Silksong معرفی کرد.

روز سه‌شنبه استودیو Team Cherry در قالب یک توییت اعلام کرد که امروز اطلاعاتی از بسته الحاقی جدید بازی Hollow Knight که به واسطه آن کاراکتر Hornet قابل بازی خواهد بود، منتشر خواهد شد. حال این اطلاعات منتشر شده‌اند اما آنچه که انتظار می‌رفت نیستند؛ زیرا این استودیو بازی کاملا جدیدی را معرفی کرده است که در واقع دنباله بازی Hollow Knight محسوب می‌شود. این اثر که تحت عنوان بازی Hollow Knight: Silksong شناخته می‌شود، در ابتدا در دسترس کاربران پلتفرم‌های پی سی و نینتندو سوییچ قرار می‌گیرد.

طبق جدید‌ترین اخبار بازی، بازی Hollow Knight: Silksong حول محور شخصیت Hornet می‌گردد و به جای شخصیت Knight، این بار بازیکنان کنترل این کاراکتر را در دست دارند. این بازی در محیط کاملا جدیدی جریان دارد و وظیفه دارید بخش‌های مختلف آن را کاوش کنید. داستان بازی از جایی شروع می‌شود که شخصیت Hornet زندانی و به این محیط نا‌شناخته منتقل می‌شود. پس از فرار، او تصمیم به گشت و گذار و پیدا کردن دلایل زندانی شدنش می‌گیرد.

تجربه بازی در قالب شخصیت Hornet موجب شده است که بتوانید به شکل‌های جدیدی حمله کنید و از ابزار‌های کشنده‌ای بهره ببرید. بازی Hollow Knight: Silksong دارای ۱۵۰ دشمن جدید و باس‌های تازه‌ای است که مبارزه با آن‌ها بسیار هیجان‌ انگیز است. با به پایان رساندن بازی، حالتی به نام Silk Soul در دسترس قرار می‌گیرد. با این وجود که استودیو Team Cherry این حالت را «تجربه‌ای منحصر‌به‌فرد و چالش‌بر‌انگیز» توصیف کرده است، اطلاعات بیشتری از آن به اشتراک گذاشته است. اگر جزو طرفداران موسیقی بازی Hollow Knight، خبر خوش‌حال‌کننده برای شما بازگشت کریستوفر لارکین برای ساخت موسیقی بازی Hollow Knight: Silksong است. تریلر معرفی این بازی را در زیر مشاهده می‌کنید:

دانلود از آپارات

با تصمیم استودیو Team Cherry، حامیان بازی Hollow Knight در وب‌سایت Kickstarter یک نسخه رایگان از بازی Hollow Knight: Silksong را دریافت خواهند کرد. افرادی که با پرداخت بیش از ۱۰ دلار استرالیا از بازی Hollow Knight حمایت کرده باشند، می‌توانند پلتفرم مورد‌ نظر خود را از بین پلتفرم‌های پی سی و نینتندو سوییچ انتخاب کنند. استودیو Team Cherry تا‌کنون تاریخ عرضه بازی Hollow Knight: Silksong را اعلام نکرده است و معرفی دیگر پلتفرم‌های مقصد این بازی را به آینده موکول کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پست مربوطه در سایت رسمی استودیو سازنده مراجعه کنید.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده