// سه شنبه, ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۱

به زودی اطلاعاتی از بسته الحاقی جدید بازی Hollow Knight منتشر می‌شود

استودیو Team Cherry با انتشار پستی در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرده است که در روز پنج‌شنبه هفته جاری اطلاعاتی از بسته الحاقی جدید بازی Hollow Knight منتشر خواهد شد.

بازی Hollow Knight، از آثار محبوب و موفق سبک مترویدونیا، در طی سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ روی بسیاری از پلتفرم‌ها منتشر شد و مخاطبین بسیاری را به کاوش و ماجراجویی در Hallownest دعوت کرده است. استودیو Team Cherry، سازنده و ناشر این بازی، بسته‌های الحاقی متعددی را برای آن عرضه کرده است که محتویات مختلفی را به بازی اضافه می‌کنند. حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی، استودیو سازنده اعلام کرده است که دو روز آینده جزئیاتی از بسته الحاقی جدید بازی مذکور منتشر می‌شود.

در قالب این بسته الحاقی کاراکتر Hornet به جمع شخصیت‌های قابل بازی اضافه می‌شود و می‌توانید در قالب او ماجراجویی‌های جدید و متفاوتی را تجربه کنید. استودیو Team Cherry ضمن اعلام روز ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن) به عنوان روزی که اطلاعات جدیدی از این بسته الحاقی منتشر می‌شود، تصویری از کاراکتر Hornet منتشر کرده است. این تصویر را در زیر مشاهده می‌کنید:

بازی Hollow Knight

استودیو Team Cherry به همین موارد بسنده کرده است و اعلام اطلاعات محوری و مهم مانند انتشار یک تریلر سینمایی یا گیم پلی را به روز پنج‌شنبه موکول کرده است. تاریخ اعلام شده از سوی این استودیو از این جهت قابل توجه است که شایعاتی مبنی بر برگزاری یک رویداد Nintendo Direct در این روز پخش شده است. برخی از علاقه‌مندان به آثار کمپانی Nintendo (نینتندو) بر این باور هستند که جزئیات بسته الحاقی جدید بازی Hollow Knight در جریان این رویداد اعلام می‌شوند. پیش از این نیز نسخه مربوط به کنسول Nintendo Switch (نینتندو سوییچ) این بازی در جریان کنفرانس کمپانی نینتندو در نمایشگاه E3 معرفی شد. همچنین رابطه نزدیک کمپانی نینتندو و استودیو Team Cherry احتمال اعلام اطلاعات بسته الحاقی تازه‌ی بازی Hollow Knight در قالب یک رویداد نینتندو دایرکت را دو چندان می‌کند.

تا‌کنون استودیو Team Cherry تاریخ دقیق عرضه بسته الحاقی جدید بازی Hollow Knight را اعلام نکرده است. در نتیجه می‌توان در کنار موارد احتمالی همچون انتشار یک ویدیو، انتظار اعلام تاریخ عرضه را نیز داشته باشیم. پشتیبانی استودیو سازنده در طی مدتی که از عرضه بازی مذکور می‌گذرد، امری مهم و ارزشمند است که مطمئنا برای علاقه‌مندان به این بازی جذاب خواهد بود.

بازی Hollow Knight هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پی سی، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و نینتندو سوییج در دسترس قرار دارد.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده