// چهار شنبه, ۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۸

برگزاری مسابقات رسمی Super Smash Bros Ultimate و Splatoon 2 در سال ۲۰۱۹

کمپانی نینتندو اعلام کرد که در سال ۲۰۱۹ میلادی قصد دارد که مسابقات رسمی ورزش های الکترونیک برای بازی‌های انحصاری خود یعنی Super Smash Bros Ultimate و Splatoon 2 برگزار کند.

با اینکه بازی Super Smash Bros از قدیم جزو یکی از مهم‌ترین رشته‌های ورزش‌های الکترونیک بوده است اما کمپانی نینتندو می‌خواهد به طرفداران خود خاطرنشان کند که برنامه‌های بیشتری را برای این بازی و آثار انحصاری‌اش در نظر گرفته است. کمپانی Nintendo در جدیترین اخبار مسابقات اعلام کرد که در سال ۲۰۱۹ میلادی قصد دارد دو مسابقه بزرگ برای دو بازی Super Smash Bros Ultimate و Splatoon 2 برگزار کند.

نینتندو پیش‌تر مسابقات رسمی دیگری را برای این بازی‌ها برگزار کرده است که یکی از آنها پیش از عرضه Super Smash Bros Ultimate در جریان نمایشگاه E3 2018 برگزار شد. این برنامه برای بازی Splatoon 2 نیز صورت گرفت؛ به طوری که شاهد برگزاری رویداد Splatoon 2 World Championships در همان مقطع زمانی بودیم. مسابقات جدید بازی سوپر اسمش بروز اولتیمت با نام Super Smash Bros Ultimate North America Open 2019 معرفی شد. به گفته سازندگان تمامی بازیکنان با سطوح مهارت مختلف می‌توانند با شرکت در ۳ مسابقه آنلاین شانس خود را برای راه‌یابی به مسابقات اصلی امتحان کنند. مسابقات فینال این رویداد قرار است در نمایشگاه PAX East برگزار شود.

مسابقات آنلاین این رویداد که برای واجد شرایط شدن بازیکنان در نظر گرفته شده است، در تاریخ ۲ فوریه (۱۳ بهمن)، ۱۶ فوریه (۲۷ بهمن) و ۹ مارس (۱۸ اسفند) برگزار می‌شود. گفتنی است که مسابقات آنلاین چندین روز طول می‌کشد و فینال آنها به طور جداگانه در تاریخ‌های ۹ فوریه (۲۰ بهمن)، ۲ مارس (۱۱ اسفند) و ۱۶ مارس (۲۵ اسفند) برگزار می‌شود. مسابقات یاد شده که هر کدام برای ریجن‌های مختلف برگزار می‌شود به بازیکنان برتر این نقاط اجازه می‌دهد که به مسابقه فینال PAX East ملحق شوند و در آن شرکت کنند. همچنین کمپانی نینتندو اعلام کرد که تمامی مسابقات آنلاین به طور زنده در کانال رسمی آنها پخش می‌شود.

splatoon 2

مسابقات بازی Splatoon 2 در حالی که با نام Splatoon 2 North Amercia Inkling Open 2019 معرفی شد تنها میزبان یک رویداد آنلاین خواهد شد. مسابقات آنلاین این بازی در تاریخ ۱۰ فوریه (۲۱ بهمن ماه) برگزار و میزبان تیم‌های ۴ نفره به‌علاوه یک بازیکن کمکی می‌شود. گفتنی است که ۸ تیم برتر به مسابقات فینال که در تاریخ ۲ مارس (۱۱ اسفند) برگزار می‌شود، راه پیدا می‌کنند که تنها ۴ تیم از بین آنها می‌توانند به مسابقات رسمی و حضوری PAX East ملحق شوند.

مسابقات Splatoon 2 که برای آمریکای شمالی در نظر گرفته شده است، پس از رویداد اروپا برگزار می‌شود. در آن سو برای Super Smash Bros Ultimate باید گفت که مسابقاتی به همین حالت در فلوریدا برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان با مراجعه به وب‌سایت رسمی Battlefly می‌توانند برای مسابقات Ultimate North America Open 2019 و Splatoon 2 North America Inkling Open 2019 ثبت نام کنند. بازیکنان در صورتی که احساس می‌کنند که برای مسابقات یاد شده آمادگی کافی را ندارند از همین الان می‌توانند مسابقات آنلاین را به عنوان یک انگیزه برای تمرینات خود آغاز کنند. در ادامه همچنین می‌توانید توییت رسمی نینتندو وی‌اس را مشاهده کنید.

به مسابقات جدید Smash Bros و Splatoon ملحق شوید. با ثبت نام در مسابقات آنلاین Smash Bros Ultimate و Splatoon 2 شانس خود را برای راه‌یابی به مسابقات فینال امتحان کنید.

بازی‌های مذکور یعنی Super Smash Bros Ultimate و Splatoon 2 در زومجی بررسی شده‌اند و توانستند نمره‌های ۹.۵ و ۸ را از آن خود کنند. با کلیک روی نام هر بازی می‌توانید به مقاله بررسی آن مراجعه کنید. همچنین در پایین نیز می‌توانید نظرات خود را در مورد مسابقات یاد شده با زومجی در میان بگذارید.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده