// چهار شنبه, ۲۷ دی ۹۶ ساعت ۱۰:۱۵

طبق اعلام بلیزارد، نقشه Blizzard World بازی Overwatch تقریبا یک هفته دیگر در دسترس قرار می‌گیرد.

کمپانی بلیزارد در جریان رویداد بلیزکان که اواخر سال ۲۰۱۷ برگزار شد، در کنار رونمایی‌های مختلف، نقشه Blizzard World را هم برای بازی Overwatch معرفی کرد. این نقشه در واقع محیطی شبیه به یک پارک تفریحی دارد که المان‌هایی از بازی‌های مختلف Blizzard در همه جای آن دیده می‌شوند. حال این شرکت پس از انتشار این نقشه روی سرور‌های تست بازی، زمان در دسترس قرار گرفتن آن به صورت عمومی را هم اعلام کرده است.

بر این اساس، نقشه Blizzard World در تاریخ ۳ بهمن (۲۳ ژانویه) به صورت عمومی در دسترس کاربران بازی اورواچ قرار خواهد گرفت. همان‌طور که اشاره کردیم، این نقشه از چندی پیش روی سرور‌های PTR بازی Overwatch برای کاربران کامپیوتر در دسترس بود و انتشار عمومی آن بدین معنی است که حال تمامی کاربران روی تمامی پلتفرم‌ها قادر به انجام بازی در آن خواهند بود.

از طرف دیگر، جف کاپلان، سازنده بازی اورواچ، اخیرا تایید کرده که نقشه‌ها و قهرمان‌های بیش‌تری هم برای بازی در راه هستند و باید منتظر رونمایی بلیزارد از آن‌ها باشیم. همچنین رویداد بعدی این بازی با محوریت سال نوی چینی خواهد بود و انتظار می‌رود حوالی ۲۷ بهمن (۱۶ فوریه) که سال نوی چینی آغاز می‌شود، در دسترس قرار بگیرد.


منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده