// جمعه, ۱۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۳

اولین بروز رسانی بازی Total War: Warhammer به همراه بسته Blood & Gore آن منتشر شدند

پس از انتشار بازی Total War: Warhammer، در ۴ خرداد ماه، اکنون اولین بروزرسانی آن به علاوه‌ی بسته‌ی الحاقی Blood & Gore توسط کریتیو اسمبلی منتشر شده که دیروز در دسترس کاربران قرار گرفت. برای اطلاع از جزییات این بروزرسانی با زومجی همراه باشید.

بالاخره اولین بروزرسانی بازی Total War: Warhammer، توسط استودیو Creative Assembly امروز منتشر شد. این بروزرسانی که اولین در نوع خود است، مدت‌ها کاربران را منتظر نگه داشته بود تا اینکه امروز بصورت رسمی در دسترس قرار گرفت. در کنار این بروزرسانی بسته‌ی الحاقی بسیار محبوب و پر درخواست خون & قطع عضو (Blood & Gore) نیز در این بروزرسانی وجود دارد و همانطور که از نامش پیداست افکت‌های خشن را به این بازی اضافه می‌کند. طبق روال همیشگی کریتیو اسمبلی، این کمپانی برای کسب درجه‌ی سنی ۱۳ سال همیشه بازی‌های خود را بدون این ویژگی منتشر می‌کند و مدتی پس از انتشار، آن را برای علاقه‌مندان بصورت گزینه‌ای قابل تغییر در بازی قرار می‌دهد. این بسته به قیمت ۳ دلار قابل خریداری است. تریلر این بسته را می‌توانید در میانه‌ی مطلب تماشا کنید.

در این بروزرسانی در کنار محتوای جدید رایگان، تغییرات زیادی در بازی اعمال خواهد شد. بزرگترین محتوای جدیدی که این بروزرسانی به بازی اضافه می‌کند، سواره نظام قدرتمند کُنت‌های خون آشام، موسوم به «Blood Knights» است که از نوع سواره نظام شوک است. پشتیبانی از دایرکت‌ایکس 12 بصورت آزمایشی نیز جزو موارد مهم این آپدیت است. یکی از تغییرات بازی متعادل‌تر ساختن قهرمانانی که توسط کامپیوتر کنترل می‌شوند است، بطوری که از این پس آنها امتیاز XP کمتری از نبردها بدست می‌آورند و به همین واسطه سطح آنان دیرتر ارتقا پیدا خواهد کرد و همچنین احتمال موفقیت آنها در نبردهای روی درجه‌ی آسان و متوسط کمتر خواهد بود. در کنار آسیبی که قهرمانان می‌توانند به ارتش‌های دشمن وارد سازند، تاثیر صفات و ویژگی‌های آنان نیز از این پس متعادل‌تر خواهد بود.

|

در بخش چندنفره‌ی بازی نیز، علاوه بر مرتفع شدن ایراد‌هایی که توسط کاربران گزارش داده شده بود، پنج نقشه‌ی جدید نیز اضافه شده است. در کنار جادوهایی که تاثیر مستقیم بر یک یونیت می‌گذراند، بسیاری از جادوها و قابلیت‌های دیگر قهرمانان و جادوگران بازی نیز متعادل‌تر شده‌اند. لیست تمامی تغییرات این بروزرسانی در بخش ویکی وب‌سایت توتال‌وار موجود است. این تغییرات که در مقیاس بسیار بزرگی قرار دارند، از موارد ذکر شده گرفته تا رفع کردن برخی باگ‌های بازی و ضعیف‌تر یا قوی‌تر ساختن برخی نیروها را شامل می‌شوند. این بروزرسانی که دیروز عصر بر روی شبکه‌ی استیم قرار گرفت ۲ گیگابایت حجم دارد. پیش‌تر در زومجی خواندید که بازی Total War: Warhammer سریع‌ترین فروش را در مجموعه‌ داشته است.

منبع: VG247


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده