// چهار شنبه, ۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۲

بررسی ویدیویی بازی Total War: Warhammer

یکی از مورد انتظارترین بازی‌های امسال، جدیدترین شاهکار استودیو کریتیو اسمبلی، یعنی Total War: Warhammer بود که به تازگی منتشر شد. ما نیز در زومجی این بازی را بررسی کردیم و می‌توانید بررسی ویدیویی آن را در ادامه تماشا کنید.

بازی Total War: Warhammer، جدیدترین ساخته‌ی استودیو Creative Assembly و با الهام گیری از داستان غنی وارهمر توسط خالق آن یعنی Games Workshop، در ۴ خرداد ماه سال جاری (۲۴ ماه می) توسط سگا منتشر شد و هواداران دو مجموعه‌ی بزرگ توتال‌وار و وارهمر را پیوندی طولانی مدت بخشید. پیوندی که در ابتدای راه است و تا سه‌گانه شدن این بازی ادامه خواهد داشت. این بازی پس از انتشار توانست تقریبا تمامی خاطراتی بدی را که طرفداران توتال‌وار از نسخه‌هایی مانند Total War: Rome II به دلیل انتشار پر از باگ و مشکل داشتند، از بین ببرد و یک بازی قدرتمند و بهینه را به آنان تحویل دهد.

بازی Total War: Warhammer توانست در ۳ روز ابتدایی رکورد سریع‌ترین فروش را در مجموعه‌ی Total War ثبت کند و بیش از ۵۰۰ هزار نسخه فروش داشته باشد و تا ۳ هفته‌ی پیاپی به پرفروش‌ترین بازی در لیست بازی‌های شبکه‌ی استیم تبدیل شود. این بازی با بهره‌مندی از مکانیزم‌های قبلی توتال‌وار و داستان غنی وارهمر، در کنار مکانیزم‌های جدیدی مانند جادو، شخصی سازی قهرمانان، مراحل Quest و تنوع فوق‌العاده‌ی نیروها در قالب ۵ نژاد، توانسته بار دیگری روح تازه‌ای در کالبد بازی‌های استراتژی بدمد و آغاز کننده‌ی حرکتی باشد که پس از انتشار دو نسخه‌ی بعدی، به بزرگترین تجربه‌ی توتال‌واری و چه بسا بزرگترین تجربه‌ی استراتژی تاریخ بازی‌های ویدیویی تبدیل شود. پیشنهاد می‌کنیم بررسی ویدیویی بازی Total War: Warhammer را تماشا کنید و پرده از چرایی موفقیت این بازی بردارید:

  | 

تهیه شده در زومجی 

زومجی چگونه یک بازی را بررسی می‌کند؟


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده