نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۳

حضور بازیگران سرشناس در تصاویر جدید فیلم Free Guy با بازی رایان رینولدز

رایان رینولدز به‌تازگی تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم Free Guy منتشر کرده که در آن شاهد حضور بازیگرانی هستیم که حضور افتخاری در فیلم داشتند.

اگر نمی‌خواهید تا پیش از تماشا فیلم Free Guy بازیگرانی را که حضور افتخاری در این فیلم اکشن کمدی دارند، بدانید چه کسانی هستند، پس از ادامه خواندن این خبر خودداری کنید

از جمعه هفته گذشته اکران فیلم Free Guy آغاز شده و این فیلم کمدی اکشن توانسته نظر مثبت منتقدان و تماشاگران را جلب کند و حتی گروهی این فیلم را بهترین فیلم اقتباس شده از بازی‌هایی ویدیویی معرفی کرده‌اند. حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، رایان رینولدز، بازیگر نقش گای در فیلم Free Guy تصاویر جدیدی از پشت صحنه تولید این فیلم اکشن کمدی منتشر کرده است. در فیلم Free Guy ما شاهد حضور افتخاری چندین بازیگر و فرد سرشناس هستیم که در آن با گای ملاقات می‌کنند یا به نحوی در داستان فیلم حضور دارند.

حالا رینولدز با انتشار تصاویری بخشی از بازیگرانی را که حضور افتخاری در فیلم Free Guy داشتند، معرفی کرده که در آن نام‌های سرشناسی مثل دواین جانسون ملقب به راک، کریس ایوانز، هیو جکمن، چنینگ تیتوم و جان کرازینسکی قابل مشاهده هستند. همچنین اشخاص دیگری مثل  تینا فی، پوکی‌مان، DanTDM، نینجا و جک‌سپتیک‌آی، نیز در فیلم مرد آزاد حضور دارند. البته حضور راک، جکمن و کرزاینسکی در فیلم به‌عنوان صداپیشه بوده و به همین منظور تشخیص آن‌ها در طول فیلم کمی سخت است. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

رایان رینولدز و دواین جانسون در پشت صحنه فیلم Free Guy

رایان رینولدز، تایکا وایتیتی، جودی کومر، جو کری، آتکارش آمبودکار، لیل رل هاوری و کمیل کاستک، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Free Guy حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی فیلم مرد آزاد براساس فیلمنامه‌ای از مت لیبرمن و زک پن بر عهده شاون لوی، کارگردان سه‌گانه فیلم Night at the Museum و چند قسمت از سریال Stranger Things، بوده است. فیلم Free Guy تاکنون بیش از ۵۷.۳ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده است که این فروش شامل بیش از ۳۴.۸ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۲۲.۵ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود. همچنین دیزنی به‌دنبال ساخت فیلم Free Guy 2 نیز است.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده