// چهار شنبه, ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۴

نقش جول در سریال The Last of Us توسط یک بازیگر معروف رد شده بود

شبکه HBO قبل از امضای قرارداد با پدرو پاسکال سراغ یک بازیگر معروف سینمایی رفت. ولی او دست رد به سینه‌ی جول میلر سریال The Last of Us زد.

سریال The Last of Us که اکنون در نگاه تعداد قابل توجهی از بینندگان حکم مورد انتظارترین اقتباس سینما و تلویزیون از روی بازی‌های ویدیویی را دارد، فعلا چهار بازیگر خود را انتخاب کرده است. بلا رمزی در نقش الی، پدرو پاسکال در نقش جول، گابریل لونا در نقش تامی و مرل داندریج در نقش مارلین قرار است این داستان خشن و احساسی را به مدیوم تلویزیون بیاورند. بازیگرهای دیگر فصل نخست سریال The Last of Us نیز به‌زودی معرفی می‌شوند. زیرا زمان زیادی تا آغاز فیلم‌برداری آن نمانده است و نیل دراکمن و کریگ مازن فصل اول را برای پخش در سال ۲۰۲۲ میلادی از شبکه HBO مهیا خواهند کرد.

ممکن بود نقش جول سریال The Last of Us شبکه HBO توسط متیو مک کانهی اجرا شود

حالا اگر گزارش اختصاصی دنیل ریکتمن را باور کنیم، مشخص شد که متیو مک‌کانهی ۵۱ساله، بازیگر برنده‌ی جایزه‌ی اسکار انتخاب اول شبکه HBO برای ایفای نقش جول بود. اما این هنرمند توانا که آثاری همچون فیلم Interstellar، فیلم Dallas Buyers Club و فصل اول سریال True Detective را در کارنامه دارد، نمی‌خواست نقش جول را بازی کند. البته که شاید هرگز دلیل پذیرفته نشدن نقش جول توسط او را ندانیم و حتی مطمئن نشویم که آیا اصلا این گزارش صحت دارد یا نه. اما بینندگان قطعا نظراتی راجع به تصور متیو مک کانهی در نقش جول میلر سریال The Last of Us شبکه HBO را در ذهن خود شکل می‌دهند. هرچند بسیاری از مخاطب‌ها با نگاه به کارنامه‌ی این بازیگر آمریکایی می‌گویند که پروژه‌های سینمایی برای متیو مک کانهی همیشه از اولویت بسیار بالاتری نسبت به پروژه‌های تلویزیونی برخوردار بودند.

سریال The Last of Us طی هفته‌های اخیر به اشکال متفاوت وارد اخبار سینما و تلویزیون شده است؛ از تایید حضور یکی از بازیگرهای بازی The Last of Us در همان نقش داخل سریال The Last of Us تا انتشار فهرست کارگردان‌های قسمت‌های مختلف فصل اول که کانتمیر بالاگوف، علی عباسی و یاسمیلا ژبانیچ هستند. پس یک تیم متشکل از استعدادهای تحسین‌شده و متعلق به چند کشور مشغول ساخت سریال The Last of Us است.


منبع The Gamer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده