// یکشنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۳

بازگشت اوبی وان کنوبی در اولین تصاویر از پشت صحنه سریال جدید جنگ ستارگان

به‌تازگی اولین تصاویر از پشت صحنه سریال Obi-Wan Kenobi منتشر شده که در آن شاهد بازگشت ایوان مک‌گرگور برای بازی در نقش اوبی وان کنوبی هستیم.

سرانجام مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال Obi-Wan Kenobi در استودیویی فیلمسازی در لس آنجلس آغاز شد که پیش از این تولید سریال The Mandalorian و همچنین بوبا فت در این مکان انجام شده بود و حالا باعث عقب افتادن زمان شروع تولید فصل سوم سریال مندلورین شده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصاویر از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید سریال اوبی وان کنوبی منتشر شده است. تمرکز بیشتر این تصاویر روی بازگشت ایوان مک‌گرگور برای بازی در نقش اوبی وان کنوبی است و می‌توان ظاهر او را در این تصاویر به خوبی مشاهده کرد:

البته مک‌گرگور با یک روپوش در این تصاویر قابل مشاهده است و نمی‌توان لباس این جدای محبوب را مشاهده کرد. همچنین در این تصاویر خبری از حضور هایدن کریستنسن برای بازی در نقش دارث ویدر در سریال جدید دنیای جنگ ستارگان نیست، اما می‌توان سربازان امپراطوری و استروم‌تروپرها را مشاهده کرد. اکثر افراد حاضر در صحنه قابل تشخیص نیستند، اما ایندریا وارما یکی از معدود بازیگرانی است که می‌توان آن را تشخیص داد که لباس نیروهای امپراطوری را بر تن دارد.

باتوجه‌به اینکه فیلم‌برداری و تولید سریال Obi-Wan Kenobi در یک استودیو انجام می‌شود، بیشتر بازیگران حاضر در حال بازگشت از صحنه برای استراحت یا در حال رفتن به استودیو برای فیلم‌برداری هستند و تصویری از داخل خود استودیو وجود ندارد. ایوان مک‌گرگور در نقش اوبی وان کنوبی، هایدن کریستنسن در نقش دارث ویدر، موزز اینگرام، جوئل اجرتون، بانی پایسی، کمیل نانجیانی، ایندریا وارما، روپرت فرند، اوشی جکسون جونیور، سانگ کانگ، سیمون کسل و بنی سفدی از جمله بازیگرانی هستند که در سریال اوبی وان کنوبی حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

اتفاقات سریال Obi-Wan Kenobi قرار است ۱۰ سال پس از حوادث فیلم Revenge of the Sith جریان داشته باشد. جوبی هارولد، نویسنده فیلم Army of the Dead شناخته می‌شود، وظیفه نوشتن فیلمنامه سریال Obi-Wan Kenobi را بر عهده دارد و وظیفه کارگردانی سریال اوبی وان کنوبی بر عهده دبورا چاو، کارگردان دو قسمت از فصل اول سریال The Mandalorian، خواهد بود که گفته می‌شود سریال جدید جنگ ستارگان قرار است در ۴ قسمت تولید و احتمالا در سال ۲۰۲۲ از دیزنی پلاس منتشر شود. 


منبع CBM

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده