// یکشنبه, ۳ اسفند ۹۹ ساعت ۲۳:۵۵

به‌تازگی تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید سریال Hawkeye در آتلانتا منتشر شده که شاهد یک تعقیب و گریز با ماشین هستیم.

از ماه آذر امسال بود که مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال Hawkeye (هاکای) در شهر نیویورک رسما آغاز شد که در اولین تصاویر منتشر شده شاهد بازگشت جرمی رنر در نقش کلینت بارتون و همچنین تایید حضور هیلی استاینفلد در نقش کیت بیشاپ بودیم و در ادامه تصاویر بیشتری نیز از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید این سریال مورد انتظار از دنیای سینمایی مارول منتشر شد و پس از آن شاهد انتشار تصاویر دیگری بودیم که لباس رسمی شخصیت کیت بیشاپ را نشان می‌داد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید سریال Hawkeye منتشر شده است.

پس از پایان مراحل فیلم‌برداری در نیویورک، حالا مدتی است که مراحل فیلم‌برداری و تولید سریال Hawkeye در استودیوی فیلمسازی Trilith در آتلانتا در جریان است و به‌تازگی تصاویر جدیدی منتشر شده که در آن شاهد حضور جرمی رنر در نقش کلینت بارتون و هیلی استاینفلد در نقش کیت بیشاپ هستیم که در یک تعقیب و گریز با ماشین دیده می‌شوند. پیش از این نیز کانسپت آرتی از چنین صحنه‌ای فاش شده بود و حالا شاهد فیلم‌برداری آن هستیم و در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

در این تصاویر شاهد حضور یک گروه خلافکار با لباس قرمز رنگ نیز هستیم که اطلاعاتی از آن‌ها در دسترس نیست. بااین‌حال، تصاویر دیگری از سریال Hawkeye در آتلانتا مدتی پیش منتشر شد که در این تصاویر نیز شاهد حضور هاکای و کیت بیشاپ دربرابر پرده سبز (در اینجا به رنگ آبی است) هستیم:

جرمی رنر در نقش کلینت بارتون، هیلی استاینفلد در نقش کیت بیشاپ، فلورنس پیو در نقش یلنا بلووا (بلک ویدو)، ورا فارمیگا در نقش النور بیشاپ، تونی دالتون در نقش جک دوکین (شمشیرزن)، فرا فی در نقش کازی (دلقک)، آلاکوآ کاکس در نقش مایا لوپز (اکو) و زان مک‌کلارنون در نقش ویلیام لوپز، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Hawkeye حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداختجاناتان ایگلا، نویسنده سریال Mad Men (مد من)، وظیفه ساخت سریال Hawkeye را بر عهده دارد. همچنین ریس توماس، امبر فینلایسون (برت) و کتی الوود (برتی)، وظیفه کارگردانی سریال هاکای را بر عهده خواهند داشت.

انتظار می‌رود سریال Hawkeye در ۶ تا ۸ قسمت تولید و در پاییز سال ۲۰۲۱ از سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شود. 


منبع CBM

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده