نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۱

مراحل فیلمبرداری فیلم Mission Impossible 7 آغاز شد؛ پرش تام کروز از کوه با موتور

کریستوفر مک‌کوری با انتشار تصویری از آغاز مراحل تولید فیلم Mission Impossible 7 خبر داد که نشان می‌دهد تام کروز یکی از خطرناک‌ترین بدلکاری‌های خود را انجام داده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سرانجام پس از چند ماه تعطیلی، مراحل فیلم‌برداری و تولید قسمت هفتم فیلم Mission Impossible (مأموریت غیر ممکن) آغاز شده است. کریستوفر مک‌‌کوری، کارگردان این فیلم اکشن جاسوسی با انتشار تصویری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از شروع مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Mission Impossible 7 خبر داده است. در این تصویر شاهد یک سکوی پرش در داخل کوهستان هستیم که درواقع تام کروز، بازیگر نقش ایتن هانت با موتور از روی این سکو پریده است. اگرچه در این تصویر تنها سکو قابل مشاهده است، اما تصاویر دیگری از پشت صحنه این فیلم منتشر شده که پرش کروز را نشان می‌دهد که در ادامه با چتر نجات فرود آمده است. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

این صحنه از اولین روز فیلم‌برداری فیلم Mission Impossible 7 است که در کشور نروژ در حال فیلم‌برداری است که پیش از این خبر آن منتشر شده بود. در طول این صحنه شاهد یکی از خطرناک‌ترین و احتمالا هیجان‌انگیزترین بدلکاری‌های تام کروز در مجموعه مأموریت غیر ممکن هستیم که قبلا در فیلم Ghost Protocol شاهد آویزان شدن کروز از بلندترین برج دنیا بودیم یا در فیلم Rogue Nation کروز درکنار یک هواپیمای در حال پرواز خودش را نگه داشته بود. در فیلم Fallout نیز تام کروز وظیفه هدایت هلیکوپتر را بر عهده داشت که یکی از بهترین صحنه‌های اکشن مجموعه Mission Impossible است.

کریستوفر مک‌‌کوری که پیش از این وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Mission Impossible: Rogue Nation (مأموریت غیر ممکن: ملت سرکش) و فیلم Mission Impossible: Fallout (مأموریت غیر ممکن: فال اوت) را بر عهده داشته، برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه دو قسمت جدید فیلم Mission Impossible نیز بازگشته است. همچنین وب‌‌سایت‌های نروژ نیز ویدیویی از پشت صحنه بدلکاری تام کروز در فیلم Mission Impossible 7 را منتشر کردند که دید بهتری از این کار خطرناک را به ما ارائه می‌دهد و این ویدیو تلاش کروز را بهتر به نمایش می‌گذارد و شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

فیلم Mission Impossible 7 برای اکران در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ (۲۸ آبان ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است و به‌دنبال آن فیلم Mission Impossible 8 قرار است در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۲۲ (۱۳ آبان ۱۴۰۱) اکران شود. تام کروز، ربکا فرگوسن، هایلی اتول، اسای مورالس، پام کلمنتیئف، شیا ویگهام، سایمون پگ، هنری چرنی، ونسا کربی و وینگ ریمز، دیگر بازیگرانی هستند که حضور آن‌ها در قسمت جدید فیلم Mission Impossible تایید و اعلام شده است.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده