نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۱

تصاویری از قسمت چهارم فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شد

شبکه HBO هشت تصویر جدیدی از قسمت چهارم فصل هشتم و پایانی سریال Game of Thrones را منتشر کرده است.

ادامه این خبر ممکن است اتفاقات قسمت سوم و چهارم فصل هشتم سریال Game of Thrones را برای شما فاش کند

.

.

.

بامداد دوشنبه این هفته بود که قسمت سوم فصل هشتم سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) با نام The Long Night (شب طولانی) از شبکه HBO به روی آنتن رفت و این قسمت توانست رکورد تعداد بیننده تاریخ این سریال را بشکند. حال وستروس آماده نبرد نهایی برای تاج و تخت می‌شود. قسمت چهارم فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت که در حال حاضر نام آن اعلام نشده، قرار است روز دوشنبه هفته آینده از شبکه HBO منتشر شود که پیش از این در روز دوشنبه نیز اولین تیزر این قسمت منتشر شده بود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از قسمت چهارم فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شده است.

به‌تازگی شبکه HBO تصاویر جدیدی از قسمت چهارم فصل پایانی این سریال را منتشر کرده که بخشی از آن اتفاقات پس از نبرد شب طولانی را نشان می‌دهد که سرانجام نایت کینگ در وینترفل شکست خورد تا پرونده او بسته شود و حال به نظر می‌رسد که سرسی آخرین تهدید موجود در وستروس است. در این تصاویر شاهد حضور شخصیت‌هایی مثل جان اسنو، دنریس تارگرین، سانسا استارک، آریا استارک، سرسی لنیستر، تیریون لنیستر، بران استارک و غیره هستیم که در بخشی از تصاویر جنازه کشته شدگان نبرد قبلی در حال سوزانده شدن هستند و در یک تصویر نیز ناوگان دریایی دنریس دیده می‌شوند. شما در ادامه می‌توانید این ۸ تصویر را مشاهده کنید:

کیت هرینگتون، امیلیا کلارک، نیکولای کاستر-والدو، لینا هیدی، پیتر دینکلیج، گوئندولین کریستی، ایزاک رایت، سوفی ترنر، میسی ویلیامز، جان بردلی-وست، آلفی آلن، ایان گلن، لیام کانینگهام، کنلت هیل، روری مک‌کین، هافثور یولی‌یس پی‌یرشون، کاریس فن هاوتن و جروم فلین، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل پایانی سریال Game of Thrones حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند ۷ فصل گذشته، دیوید بنیاف و دی. بی. وایس، وظیفه ساخت فصل هشتم این سریال را نیز بر عهده داشته‌اند. 


منبع EW
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده