نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۶

قسمت The Long Night سریال Game of Thrones رکورد جدیدی از نظر تعداد بیننده ثبت کرد

شبکه HBO از ثبت رکورد جدید از نظر بیننده توسط قسمت سوم فصل هشتم سریال Game of Thrones خبر داده است.

بامداد دوشنبه این هفته قسمت سوم فصل هشتم سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) با نام The Long Night (شب طولانی) از شبکه HBO به روی آنتن رفت که این قسمت با بازخوردهای متفاوتی مواجه شده و بسیاری از این قسمت را دوست داشتند و بسیاری دیگر نیز آن را ناامید کننده توصیف کرده‌اند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این قسمت با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است. شبکه HBO تایید کرد که حدود ۱۷.۸ میلیون بیننده در مجموع قسمت سوم فصل هشتم سریال Game of Thrones را تماشا کرده‌اند تا رکورد قسمت اول این سریال با ۱۷.۴ میلیون بیننده را بشکند. طبق گفته HBO، حدود ۱۲.۰۲ میلیون بیننده این قسمت را در زمان اولین پخش تماشا کرده‌اند که پس از قسمت پایانی فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت با ۱۲.۰۷ میلیون بیننده، در رتبه دوم پر بیننده‌ترین قسمت این مجموعه و شبکه HBO قرار گرفته است.

تاکنون به طور میانگین حدود ۱۶.۶۵ میلیون بیننده دو قسمت ابتدایی فصل پایانی سریال Game of Thrones را در اولین پخش از طریق تمامی پلتفرم‌ها تماشا کرده‌اند که رکورد قسمت اول ۱۷.۴ میلیون بیننده و قسمت دوم نیز ۱۵.۹ میلیون بیننده بوده است. همچنین آمار قسمت دوم پس از یک هفته و تماشای آن با تاخیر و تکرار آن و همچنین تماشا از سرویس‌های استریم HBO، به ۲۷.۷ میلیون بیننده افزایش پیدا کرده که طبق گفته HBO، بیش از ۳۸ میلیون بیننده نیز تاکنون قسمت اول را تماشا کرده‌اند. سریال Game of Thrones محبوب‌ترین سریال شبکه HBO است که تنها به طور میانگین حدود ۳۲.۸ میلیون بیننده فصل هفتم این سریال را از تمامی پلتفرم‌ها تماشا کرده‌اند. همچنین بیش از ۷.۸ میلیون توییت در مورد قسمت The Long Night نیز توسط کاربران توییتر منتشر شده که رکورد بیشترین توییت برای یک قسمت از یک سریال تلویزیونی را از این نظر شکسته است.

قسمت چهارم فصل هشتم سریال Game of Thrones قرار است بامداد دوشنبه هفته آینده از شبکه HBO منتشر شود که روز دوشنبه نیز اولین تیزر این قسمت منتشر شده بود که خبر از آماده شدن وستروس برای نبرد پایانی برای تخت آهنین می‌دهد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده