// شنبه, ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۹

پوسترهای جدید فصل ششم سریال Agents of SHIELD با محوریت شخصیت‌های آن

مارول و شبکه ABC پوسترهای جدیدی از فصل ششم سریال Agents of SHIELD را منتشر کرده‌اند که تمرکز آن روی شخصیت‌های این سریال است.

مدتی پیش بود که شبکه ABC و بخش تلویزیونی مارول رسما تایید کردند که پخش فصل ششم سریال Agents of SHIELD (ماموران شیلد) از تاریخ ۱۰ می ۲۰۱۹ (۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد و همچنین اولین ویدیوی رسمی فصل جدید این سریال نیز همراه با اعلام تاریخ انتشار آن منتشر شده است. در واقع پخش فصل ششم این سریال قرار است دو هفته پس از اکران فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) آغاز شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوسترهای جدیدی از فصل ششم سریال ماموران شیلد منتشر شده است. تمرکز این پوسترها روی شخصیت‌های فصل ششم سریال Agents of SHIELD است که در این پوسترها شاهد حضور شخصیت‌هایی چون آلفونسو مکنزی (رئیس جدید شیلد)، دیزی جانسون، میلندا می، جما سیمونز، لئو فیتز، یویو و دیک هستیم. همچنین تایید شد که کلارک گرگ نقش شخصیت جدیدی به نام سرژ را بر عهده دارد که شخصیت شرور و منفی فصل ششم این سریال است. شما در ادامه می‌توانید این ۸ پوستر را مشاهده کنید:

مینگ-نا ون در نقش ملیندا می، کلویی بنت در نقش دیزی جانسون (کوئیک)، کلارک گرگ در نقش سرژ، هنری سیمونز در نقش آلفونسو مکنزی، الیزابت هنستریج در نقش جما سیمونز، یاین د کست‌تکر در نقش لئو فیتز، ناتالیا کوردوا-باکلی در نقش یویو و جف وارد در نقش دیک، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل ششم سریال Agents of SHIELD حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. فصل ششم این سریال کوتاه‌تر از ۵ فصل پیشین است و تنها در ۱۳ قسمت تولید شده است. وظیفه ساخت فصل ششم سریال Agents of SHIELD نیز مانند ۵ فصل گذشته بر عهده ویدون و موریسا تانکاروئن بوده است. علاوه‌ بر این، سریال Agents of SHIELD برای فصل هفتم نیز تمدید شده است که جف لوب، رئیس بخش تلویزیون مارول شایعات منتشر شده مبنی بر پایان یافتن این سریال در فصل هفتم را تکذیب کرد، اما ادامه ساخت آن به نظر شبکه ABC بستگی خواهد داشت.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده