نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴

پوسترهای جدیدی از شخصیت‌های فصل هشتم سریال Game of Thrones منتشر شد

شبکه HBO امروز ۲۰ پوستر جدید از شخصیت‌های فصل هشتم و پایانی سریال Game of Thrones را منتشر کرده است.

حدود یک ماه دیگر پخش فصل هشتم سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) از شبکه HBO آغاز خواهد شد تا سرانجام طرفداران شاهد سرنوشت وستروس و شخصیت‌های محبوب خود باشند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوسترهای جدیدی از فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت منتشر شده که تمرکز آن روی شخصیت‌های سریال است. شبکه HBO به‌تازگی ۲۰ پوستر جدید از شخصیت‌های فصل هشتم سریال Game of Thrones را منتشر کرده است که در این پوسترها شاهد بازگشت ۲۰ شخصیت از جمله شخصیت‌های چون جان اسنو، دنریس تارگرین، سرسی لنیستر، جیمی لنیستر، تیریون لنیستر، سانسا استارک، برن استارک، آریا استارک، سم تارلی، برین تارث، سر داووس سی‌ورث، نایت کینگ، واریس و غیره، هستیم. اواخر ماه گذشته نیز تصاویر جدیدی از فصل هشتم این سریال منتشر شده بود که تمرکز این تصاویر نیز روی شخصیت‌های اصلی این سریال بوده است. شما در ادامه می‌توانید این ۲۰ پوستر را مشاهده کنید:

ماه دی امسال بود که شبکه HBO با انتشار تیزر تریلری کوتاه که حاوی هیچ تصویر رسمی نبود، اعلام کرد که پخش فصل هشتم و پایانی سریال Game of Thrones از تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ (۲۵ فروردین ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد. با این حال، تاکنون هیچ تریلر کاملی از فصل هشتم این سریال منتشر نشده است و انتظار می‌رود که در نهایت شبکه HBO پیش از شروع پخش فصل پایانی سریال بازی تاج و تخت، سرانجام اولین تریلر رسمی آن را منتشر کند. مانند ۷ فصل گذشته، دیوید بنیاف و دی. بی. وایس، وظیفه ساخت فصل هشتم این سریال را نیز بر عهده داشته‌اند. فصل هشتم سریال Game of Thrones در ۶ قسمت تولید شده است که طبق گفته HBO، تجربه تماشای هر قسمت مانند یک فیلم سینمایی خواهد بود.

کیت هرینگتون، امیلیا کلارک، نیکولای کاستر-والدو، لینا هیدی، پیتر دینکلیج، گوئندولین کریستی، ایزاک رایت، سوفی ترنر، میسی ویلیامز، جان بردلی-وست، آلفی آلن، ایان گلن، لیام کانینگهام، کنلت هیل، روری مک‌کین، هافثور یولی‌یس پی‌یرشون، کاریس فن هاوتن و جروم فلین، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل پایانی سریال Game of Thrones حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. 


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده