نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۸

دنباله فیلم Pokemon: Detective Pikachu در دست ساخت است

طبق خبرهای منتشر شده، برادران وارنر از هم‌اکنون مراحل ساخت دنباله فیلم Pokemon: Detective Pikachu را آغاز کرده است.

آبان ماه امسال بود که کمپانی برادران وارنر اولین تریلر رسمی فیلم Pokemon: Detective Pikachu (پوکمون: کارآگاه پیکاچو) را منتشر کرد که استقبال بسیار گسترده طرفداران باعث شد تا از این فیلم به عنوان یکی از فیلم‌های پر فروش تابستان سال ۲۰۱۹ یاد شود و شایعات زیادی مبنی بر ساخت فیلم‌های فرعی و دنباله براساس این فیلم نیز شنیده می‌شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی برادران وارنر و لجندری پیکچرز از هم‌اکنون و پیش از اکران قسمت اول، ساخت دنباله فیلم Detective Pikachu (کارآگاه پیکاچو) را آغاز کرده‌اند. طبق خبری که هالیوود ریپورتر منتشر کرده، کمپانی لجندری اخیرا اورن ایزیل، نویسنده فیلمنامه فیلم The Cloverfield Paradox (کلاورفیلد پارادوکس) و فیلم 22Jump Street (خیابان جامپ شماره ۲۲)، را برای نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم Pokemon: Detective Pikachu استخدام کرده است. 

ایزیل در طول سال‌های گذشته به نویسنده محبوبی برای کمپانی‌های هالیوودی تبدیل شده و او به‌تازگی وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Supergirl (سوپرگرل) را نیز بر عهده گرفته است. علاوه بر این، ایزیل در نوشتن فیلمنامه فیلم Men in Black International (مردان سیاه‌پوش بین‌المللی) و فیلم Sonic the Hedgehog (سونیک خارپشت) نیز نقش داشته، اما هنوز هیچ اطلاعاتی از برنامه ایزیل برای نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم Pokemon: Detective Pikachu منتشر نشده است. رایان رینولدز در نقش کارآگاه پیکاچو (صداپیشگی)، جاستیس اسمیت در نقش تیم گوودمن، کاترین نیوتون در نقش لوسی، کن واتانابه در نقش کارآگاه یوشیدا، کریس گیر، ریتا اورا، سوکی واترهاوس، عمر چاپارو و بیل نای، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Pokemon: Detective Pikachu حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. راب لترمن، کارگردان انیمیشن Monsters vs. Aliens (هیولاها علیه بیگانگان) و فیلم Goosebumps (مورمور)، کارگردانی فیلم Detective Pikachu را بر عهده داشته است.

فیلم Pokemon: Detective Pikachu برای اکران در تاریخ ۱۰ می ۲۰۱۹ (۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. این فیلم اولین فیلم لایو اکشن مجموعه Pokemon (پوکمون) خواهد بود.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده