// شنبه, ۲۲ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۲۱:۴۵

بردلی کوپر و استیون اسپیلبرگ در حال برنامه‌ریزی و همکاری با یکدیگر برای ساخت فیلم زندگینامه لئونارد برنستاین هستند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم جدیدی براساس زندگینامه لئونارد برنستاین، آهنگساز برجسته آمریکایی در دست ساخت است. طبق خبری که وب‌سایت ددلاین منتشر کرده، استیون اسپیلبرگ تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده خواهد داشت و بردلی کوپر قرار است تقش لئونارد برنستاین را در این فیلم بازی کند. علاوه بر بازی، کوپر کارگردانی و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم زندگینامه لئونارد برنستاین را که Bernstein (برنستاین) نام دارد، نیز بر عهده دارد. فیلمنامه فیلم Bernstein براساس پیش نویس اولیه فیلم که توسط جاش سینگر، نویسنده برنده جایزه اسکار برای نوشتن فیلمنامه فیلم Spotlight (اسپات‌لایت)، نوشته شده بود، نوشته خواهد شد. همچنین کوپر در کنار نام‌های بزرگی مثل اسپیلبرگ و مارتین اسکورسیزی، به‌عنوان تهیه کننده در فیلم Bernstein حضور خواهد داشت.

ددلاین در ادامه می‌گوید که سینگر کار روی فیلمنامه فیلم Bernstein را حدود پنج سال پیش آغاز کرده بود و در آن زمان مارتین اسکورسیزی به کارگردانی این فیلم علاقه‌مند بود؛ اما در نهایت پروژه ساخت این فیلم متوقف شد و خانواده برنستاین حقوق ساخت این فیلم را از اسکورسیزی پس گرفتند و قراردادشان را با این کارگردان سرشناس لغو کردند. حال اسپیلبرگ و کوپر به دنبال احیای ساخت این فیلم هستند. امبلین اینترتینمنت و پارامونت پیکچرز نیز به‌عنوان تامین‌کننده‌های مالی فیلم Bernstein در این پروژه حضور دارند و این فیلم قرار است در تاریخ نامشخصی توسط پارامونت منتشر شود.

Spielberg

علاوه بر این، اسپیلبرگ به‌دنبال ساخت بازسازی فیلم West Side Story (داستان وست ساید) نیز است که این فیلم براساس یکی از نمایش‌های موزیکال لئونارد برنستاین در دست ساخت است. با این حال، فیلم Bernstein و فیلم West Side Story تنها فیلم‌هایی نیستند که براساس برنستاین در دست ساخت هستند. فیلم The American (آمریکن) دیگر فیلمی است که براساس زندگینامه این آهنگساز در دست ساخت است که جیک جیلنهال نقش لئونارد برنستاین را در این فیلم بر عهده دارد و کارگردانی این فیلم بر عهده کری فوکوناگا، کارگردان هر ۸ قسمت فصل اول سریال True Detective (کاراگاه حقیقی) و سریال Maniac (دیوانه) خواهد بود.

فیلم A Star Is Born (ستاره‌ای متولد شده است)، اولین فیلمی است که بردلی کوپر علاوه بر بازی، به‌عنوان کارگردان و نویسنده در آن حضور دارد و علاوه بر کوپر، سام الیوت، اندرو دایس کلی، دیو چپل، برکا فیلد، مایکل هارنی و رافی گراورن، دیگر بازیگرانی هستند که در این فیلم موزیکال حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. فیلم A Star Is Born در پاییز امسال اکران خواهد شد.


منبع Screenrant

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده