نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۹

انتشار تصویر تبلیغاتی و پوسترهای جدید فیلم Star Wars: The Last Jedi

لوکاس فیلم اخیرا تصویر تبلیغاتی و پوسترهای جدیدی از فیلم مورد انتظار جنگ ستارگان: آخرین جدای (Star Wars: The Last Jedi) منتشر کرده است.

جمعه هفته گذشته روز Force Friday II برگزار شد و شاهد رونمایی و عرضه محصولات مرتبط با فیلم Star Wars: The Last Jedi بودیم. از جمله تصاویر مهمی که در این روز منتشر شد می‌توان به انتشار اولین تصاویر از سفینه فضایی رهبر محفل - اسنوک با بازی اندی سرکیس اشاره کرد که یک نسخه متفاوت از سفینه فضایی ناوشکن ستاره (Star Destroyer) با نام مگا استار (Mega Star) است. حال کمپانی لوکاس فیلم تصاویر پوسترهای تبلیغاتی جدیدی از فیلم Star Wars: The Last Jedi منتشر کرده است.

علاوه بر انتشار ۶ پوستر از شخصیت‌های فیلم Star Wars: The Last Jedi و یک پوستر از فیلم، شاهد انتشار یک تصویر تبلیغاتی بسیار جالب از این فیلم هستیم که در آن ری و کایلو رن با شمشیرهای نوری خود مقابل یکدیگر ایستاده‌اند. بدون شک این تصویر برای طرفداران مجموعه جنگ ستارگان (Star Wars) یادآور یکی از مهم‌ترین صحنه‌های فیلم Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد) است. همچنین در ۶ پوستر منتشر شده از شخصیت‌های فیلم The Last Jedi، شاهد شخصیت‌هایی چون پرنسس لیا، لوک اسکای واکر، ری، کایلو رن، فین و پو دامرون هستیم. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

فرودین‌ماه امسال، لوکاس فیلم سرانجام اولین تریلر و اولین پوستر رسمی فیلم Star Wars: The Last Jedi را منتشر کرد. با این حال، تا به امروز تریلر جدیدی از این فیلم منتشر نشده است. دیزی ریدلی، مارک همیل، بنیسیو دل تورو، کری فیشر، آدام درایور، جان بویگا، اسکار آیزاک، دومهنل گلیسون، گوئندولین کریستی، لوپیتا نیونگو، آنتونی دنیلز، لورا درن و اندی سرکیس از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Star Wars: The Last Jedi حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی و کار نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده رایان جانسون بوده است.

فیلم Star Wars: The Last Jedi برای اکران در تاریخ ۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ (۲۴ آذر ۱۳۹۶) برنامه‌ریزی شده است.


منبع ComicBookMovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده