نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۱

سازنده سریال Game Of Thrones از احتمال ساخت نسخه فرعی سریال می گوید

دیوید بنیاف، سازنده سریال بازی تاج و تخت (Game Of Thrones)، اخیرا اطلاعات جدیدی از نسخه فرعی و احتمالی این سریال منتشر کرده است.

طی ماه‌های گذشته، صحبت و شایعه‌های ساخت نسخه فرعی و پیش درآمد سریال Game Of Thrones افزایش یافته است. اخیرا کیسی بلویز، رئیس شبکه HBO، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که احتمال ساخت نسخه پیش‌ درآمد برای سریال Game of Thrones همچنان وجود دارد. حال طبق خبری که وب‌سایت BuzzFeed منتشر کرده، دیوید بنیاف، یکی از سازندگان این سریال، از احتمال بالای ساخته شدن نسخه فرعی سریال Game Of Thrones خبر داده است. بنیاف گفت:

شب گذشته همه ما در یک مهمانی شام شرکت داشتیم و همه ما اعتقاد داشتیم که باید کارهای متفاوت و مختلفی را انجام بدهیم. شخصیت‌هایی ممکن است در پایان این سریال زنده بمانند و این وسوسه همیشه وجود دارد که به سراغ آن‌ها برویم و بر روی این شخصیت‌ها کار کنیم. نسخه فرعی این سریال می‌تواند یک نسخه پیش درآمد یا دنباله و هر چیز دیگری باشد. من فکر می‌کنم که HBO می‌تواند به خوبی هر یک از این موضوع‌ها و ایده‌ها را درک و استفاده کند.

بنیاف اضافه کرد که او برای دیدن و تماشای نسخه فرعی سریال Game of Thrones بسیار هیجان زده خواهد بود. او همچنین اضافه کرد که این سریال می‌تواند فوق العاده باشد. با توجه به مصاحبه بنیاف در تابستان امسال، کمی بعید است که او بر روی نسخه فرعی سریال Game of Thrones کار کند، هرچند به نظر می‌رسد که او دارای ایده‌هایی برای آن است. بنیاف در ادامه اشاره‌ای به افراد با استعدادی که در پشت صحنه تولید این سریال حضور دارند کرد و گفت:

من فکر می‌کنم که بهتر است افراد و نیروهای جدید و تازه نفسی با ایده‌ها و چشم اندازهای جدیدی، بر روی این سریال کار کنند.

Game of Thrones Season 6

در اواخر تابستان امسال، دیوید بنیاف و دی. بی. وایس، سازندگان سریال Game of Thrones، اعلام کردند که پس از ساخت و پخش فصل هشتم این سریال، از این مجموعه خداحافظی خواهند کرد و بر روی نسخه فرعی و پیش درآمد این سریال کار نخواهند کرد. این دو اضافه کردند که این دنیا به قدری وسیع است که فرصت‌های داستان‌سرایی بسیار زیادی در آن وجود دارد. بنیاف و وایس در این رابطه توضیح دادند:

یکی از نکات بسیار جالب درباره مارتین این است که وی تنها یک داستان ننوشته است. او دنیایی پر از شخصیت‌های مختلف ساخته است که بسیار غنی است و دارای یک تاریخچه با جزئیات فراوان است. شما می‌توانید داستان‌های مختلفی را از این دنیا تعریف کنید اما متاسفانه ما فرصت این را پیدا نکردیم که این داستان‌ها را بررسی کنیم زیرا با جدیت مشغول ساخت سریال بودیم.

اخیرا شبکه HBO با انتشار تیزر تریلر کوتاهی تاریخ انتشار فصل هفتم سریال Game of Thrones را اعلام کرده‌اند. طبق گفته این شبکه، پخش هفتگی فصل هفتم این سریال از روز یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ (۱۶ جولای ۲۰۱۷) آغاز خواهد شد. علاوه بر این، در طی هفته اخیر، بنیاف در مصاحبه‌ای اعلام کرد که فصل هشتم سریال Game of Thrones تنها شش قسمت خواهد بود. با این حال، تاریخی برای انتشار فصل هشتم این سریال اعلام نشده است. لیام کانینگهام، بازیگر نقش سر داوس سیورث در سریال Game Of Thrones، در مصاحبه با روزنامه ایندیپندنت اعلام کرد که فیلمبرداری فصل هشتم و پایانی این سریال از ماه سپتامبر ۲۰۱۷ (شهریور-مهر ۱۳۹۶) آغاز خواهد شد.

همچنین بنیاف تایید کرد که اد شیران، خواننده مشهور بریتانیایی و دارنده ۴۴ جایزه از فستیوال‌های موسیقی از جمله گرمی، در فصل هفتم سریال تلویزیونی بازی تاج و تخت به عنوان بازیگر مهمان حضور خواهد داشت. پیش از اد شیران، برنت هایندز، گیتاریست و خواننده گروه Mastodon، در فصل پنجم سریال بازی تاج و تخت حضور داشته‌ است. علاوه بر این در فصل هفتم این سریال نو‌آه سیندرگارد، بازیکن حرفه‌ای بیسبال و بازیکن تیم نیو‌یورک متس به ایفای نقش خواهد پرداخت.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده