// پنجشنبه, ۲۳ خرداد ۹۸ ساعت ۱۹:۱۵

شبکه HBO و اسکای از ساخت سریال مشترک جدید خود با نام The Third Day خبر دادند که جود لاو در آن به ایفای نقش خواهد پرداخت.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه HBO و اسکای برای ساخت یک مینی سریال دیگر با یکدیگر همکاری خواهند کرد. شبکه HBO و اسکای در حال ساخت مینی سریال جدیدی به نام The Third Day (سومین روز) هستند که جود لاو قرار است نقش اصلی این سریال را بازی کند. این سریال قرار است در ۶ قسمت تولید و از این دو شبکه منتشر شود. اتفاقات سریال The Third Day در یک جزیره دوردست از بریتانیا جریان دارد. در این سریال، سم با بازی جود لاو، با ساکنان مرموز جزیره مواجه می‌شود که آیین‌ها و رسوم عجیب و غریبی دارند. ترکیب شدن فانتزی و واقعیت برای سم شروع می‌شود که به بازگشت ترس‌های گذشته او می‌انجامد و باعث می‌شود تا به مقابله با ساکنین جزیره بپردازد.

سریال The Third Day توسط دنیس کلی، نویسنده و سازنده سریال‌هایی چون سریال Utopia (آرمان شهر) و سریال Pulling، با همکاری کمپانی Plan B Entertainment تولید و منتشر خواهد شد. مارک ماندن، کارگردان برنده جایزه بفتا برای کارگردانی سریال National Treasure (گنجینه ملی) که پیش از این با کلی در سریال Utopia نیز همکاری کرده بود، وظیفه کارگردانی هر ۶ قسمت سریال The Third Day را بر عهده خواهد داشت. آدریان استرجیس، تهیه کننده سریال Chimerica و سریال The Enfield Haunting، نیز به‌عنوان تهیه کننده در این پروژه حضور دارد. علاوه بر این، وظیفه نوشتن فیلمنامه سریال The Third Day نیز بر عهده کیت د وال و دین الاکلین خواهد بود. 

فیلمبرداری و تولید سریال The Third Day نیز از ماه جولای امسال (تیر یا مرداد) در بریتانیا آغاز خواهد شد و این سریال درام و فانتزی قرار است در سال آینده از شبکه Sky Atlantic در اروپا و از شبکه HBO در آمریکای شمالی منتشر شود. شبکه HBO و اسکای پیش از این در سریال Chernobyl (چرنوبیل) با یکدیگر همکاری کرده بودند که این همکاری بسیار موفقیت آمیز بوده و این سریال با تحسین منتقدان و بینندگان مواجه شده و این سریال رکوردهای بسیاری را نیز به نام خود ثبت کرده است.

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده