// دوشنبه, ۵ فروردین ۹۸ ساعت ۱۹:۵۴

چند روزی است که فصل دوم سریال The OA منتشر شده است که در آن شاهد حضور غافلگیر کننده زندیا بودیم.

جمعه هفته گذشته بود که پس از یک انتظار بسیار طولانی، سرانجام فصل دوم سریال The OA (اُ.اِی) از شبکه استریم نت‌ فلیکس منتشر شد. در فصل دوم این سریال رازآلود شاهد ادامه اتفاقات فصل اول بودیم که در نهایت به سوالات زیادی پاسخ داده شد و سوالات زیادی نیز برای طرفداران به وجود آمده است. سریال The OA Part II با استقبال منتقدان نیز مواجه شده و نقدهای مثبت‌تری نسبت به فصل اول دریافت کرده است و مانند فصل اول، بینندگان شبکه Netflix نیز استقبال بسیاری خوبی از فصل دوم این سریال کرده‌اند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، در فصل دوم سریال The OA شاهد حضور غافلگیر کننده یک بازیگر بودیم. طبق اطلاعاتی که منتشر شده، در فصل دوم این سریال شاهد حضور مهمان و غافلگیر کننده زندیا، بازیگر فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) و فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه)، هستیم.

زندیا نقش شخصیتی به نام فولا را در فصل دوم سریال The OA بر عهده داشت و او در سه قسمت از هشت قسمت فصل دوم این سریال به ایفای نقش پرداخته است. پیش از این، شبکه نتفلیکس حضور این بازیگر را در سریال The OA Part II تایید نکرده بود و همین موضوع باعث شد تا بینندگان سریال غافلگیر شوند. زندیا سال نسبتا پر کاری را دارد. او در سریال Euphoria (سرخوشی)، سریال جدید شبکه HBO نیز نقش اصلی را بر عهده دارد که پخش آن به زودی آغاز خواهد شد. همچنین زندیا برای نقش آفرینی دوباره در نقش میشل جونز در فیلم Spider-Man: Far From Home نیز بازگشته است. علاوه بر این، زندیا در ریبوت فیلم Dune (تل ماسه) نیز حضور دارد که به تازگی مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم مورد انتظار پاییز سال ۲۰۲۰ آغاز شده است.

علاوه بر زندیا، ریت مارلینگ، اموری کوئن، کینگزلی بن-ادیر، شارون ون ایتن، ویل بریل، برندان میر، اسکات ویلسون، فیلیس اسمیت، آلیس کریج، پاتریک گیبسون، برندان میر، جیسون ایساکس، براندون پریا، کلویی لوین، ایان الکساندر، پاز وگا، ایرن ژاکوب، وینسنت کارتیسر، شیلا وند و ریز احمد، دیگر بازیگرانی هستند که در سریال The OA Part II حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

منبع Comicbook
کاراکتر باقی مانده