// شنبه, ۱۱ شهریور ۹۶ ساعت ۰۸:۲۱

الکترونیک آرتز اخیرا تریلر جدیدی از بخش داستانی بازی فیفا 18 منتشر کرده است که الکس هانتر را در تیم‌های مختلفی نشان می‌دهد. 

بخش داستانی The Journey برای اولین بار در فیفا 17 معرفی شد و در آن می‌توانستیم با شخصیت الکس هانتر همراه شویم. الکترونیک آرتز پیش از این تایید کرده بود که این بخش، با داستانی جدید در فیفا 18 هم حضور خواهد داشت که البته محوریت داستان کماکان الکس هانتر خواهد بود. حال در جدید‌ترین اخبار بازی، این شرکت تریلر جدیدی از بخش The Journey بازی فیفا 18 منتشر کرده است. در این تریلر شخصیت الکس هانتر را مشاهده می‌کنیم که برای تیم‌های مختلفی بازی می‌کند و علاوه بر آن، شاهد بخش‌هایی از زندگی شخصی وی نیز هستیم. 

نکته جالب اینکه در بخش داستانی بازی چهره‌های مطرحی چون کریستیانو رونالدو، گریزمان و بازیکنان بزرگ دیگری نیز دیده می‌شوند. در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی FIFA 18 را تماشا کنید:

برای دانلود ویدیو از آپارات اقدام کنید

فیفا 18 در تاریخ ۷ مهر برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پی سی، نینتندو سوییچ، ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 منتشر خواهد شد. در دیگر اخبار مرتبط با این بازی، اخیرا الکترونیک آرتز اسامی کامل استادیوم‌های این نسخه را منتشر کرد و علاوه بر آن، از تغییرات بخش Career بازی نیز رونمایی شد. 


منبع یوتیوب EA

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده