// چهار شنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵

آموزش جامع کلاب هاوس + ویدیو

چطور می‌توان از کلاب هاوس استفاده کرد؟ با آموزش جامع استفاده از کلاب‌هاوس، شامل ثبت‌نام، دنبال کردن موضوعات مورد علاقه، ساخت و مدیریت کلاب و روم‌ها همراه زومیت باشید.

مدت‌ها بود که لیست شبکه‌های اجتماعی محبوب دست‌نخورده باقی مانده بود تا اینکه مدتی پیش شبکه‌ی اجتماعی صدامحوری با نام «ClubHouse» به‌لطف چند مصاحبه‌ی جنجالی از ایلان ماسک، شاهد جهش بیش‌از ۱۰ میلیونی تعداد کاربران بود و خیلی سریع در فهرست شبکه‌های اجتماعی محبوب کاربران اینترنت جایگاهی برای خود دست‌وپا کرد.

کلاب هاوس ساختار پیچیده‌ای ندارد، اما درباره‌ی نحوه‌ی ثبت‌نام، شیوه‌ی کار با آن و شیوه‌ی مدیریت روم‌ها به توضیحاتی نیاز است؛ در ادامه‌ی این مطلب با زومیت همراه باشید تا بیشتر با این شبکه‌ی اجتماعی تازه‌نفس آشنا شویم.

نصب کلاب هاوس

نخستین گامی که هر کاربر برای استفاده از هر شبکه‌ی اجتماعی برمی‌دارد، ثبت‌نام در آن است. برخلاف سایر سرویس‌های کنونی، پیش‌نیازهای ثبت‌نام در کلاب هاوس تنها به یک شماره تلفن و تنظیم نام کاربری محدود نمی‌شود؛ برای فعالیت در این سرویس از جانب یکی از کاربران کنونی کلاب هاوس دعوت‌نامه داشته باشید.

اپلیکیشن رسمی کلاب هاوس هم‌اکنون تنها برای پلتفرم iOS‌ در دسترس قرار دارد؛ اما نسخه‌های غیررسمی این شبکه‌ی اجتماعی برای اندروید نیز به‌کمک وب‌سرویس‌های کلاب هاوس توسعه یافته است، از سوی دیگر گفته می‌شود که نسخه‌ی رسمی کلاب هاوس برای کاربران اندروید نیز در آینده‌ی نزدیک منتشر خواهد شد.ثبت نام در کلاب هاوس

شما می‌توانید پیش‌از‌آنکه از دوستی دعوت‌نامه بگیرید، با وارد کردن شماره همراه خود مراحل اولیه‌ی ثبت‌نام در کلاب هاوس را انجام دهید که طی آن، نام کاربری مدنظرتان را تا زمانی‌که کسی شما را دعوت می‌کند، رزرو کنید. طی کردن مراحل اولیه‌ی ثبت‌نام را به هر کاربری توصیه می‌کنیم؛ چراکه همراه‌با اتمام این فرایند، برای کسانی که شما را به‌عنوان مخاطب ذخیره دارند، اعلانی شامل انتظار شما برای دعوت به کلاب هاوس ارسال می‌شود و آن‌ها می‌توانند درصورت تمایل ارسال دعوت‌نامه را برعهده بگیرند.

دعوت کردن کسی به کلاب هاوس به‌هیچ‌وجه پیچیده نیست. به‌صورت پیش‌فرض هرکسی که فعالیتش در کلاب هاوس را شروع می‌کند، سه دعوت‌نامه برای دعوت سه نفر از مخاطبانش از کلاب هاوس دریافت می‌کند که به‌مرور با دعوت افراد بیشتر، این تعداد افزایش می‌یابد. با انتخاب آیکون پاکت‌نامه‌ای که در نوار اپلیکیشن قرار دارد، به لیست مخاطبان دسترسی می‌یابید و می‌توانید فرد دلخواه را به فعالیت در کلاب هاوس دعوت کنید.

دنبال کردن موضوعات موردعلاقه

پس از اتمام مراحل اولیه‌ی ثبت‌نام و دریافت دعوت‌نامه، مرحله‌ی بعدی انتخاب عنوان‌های موردعلاقه‌ی شما برای کمک به الگوریتم کلاب‌‌هاوس برای پیشنهاد اتاق‌های موردعلاقه‌ی شما است.

هنگامی که انتخاب موضوعات به‌اتمام رسید، کلاب هاوس از شما دسترسی به مخاطبانتان را درخواست می‌کند تا افزون‌بر نمایش فهرستی از مخاطبان فعال شما در کلاب هاوس، همراه‌با افراد تأثیرگذار در حوزه‌ها و موضوعات موردعلاقه‌تان، برای ارسال دعوت‌نامه نیز بتوانید مخاطبان دلخواهتان را انتخاق کنید.


برای تماشای ویدیو آموزشی کلاب هاوس و مطالعه‌ی ادامه‌ی مقاله، به صفحه‌ی زیر مراجعه کنید.


منبع zoomit

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده