// سه شنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۵

حساب جدید زومیت در اینستاگرام

متأسفانه از ۱۰ روز پیش حساب اینستاگرام زومیت مسدود شد و پیگیری‌های همکاران ما برای احیای اکانت به‌نتیجه نرسید و به‌ناچار حساب جدیدی برای زومیت ایجاد شد. لطفا صفحه‌ی جدید زومیت در اینستاگرام را دنبال کنید.

زومیت از حدود ۸ سال پیش در اینستاگرام فعالیت می‌کند. با محبوبیت این شبکه‌ی اجتماعی در ایران، اینستاگرام به یکی از کانال‌های مهم ارتباطی زومیت با علاقه‌مندان دنیای فناوری تبدیل شد. تیم تولید محتوای اینستاگرام زومیت و زومجی با همکاری نزدیک خود، همواره تلاش داشته‌اند علاوه‌بر منتخب محتوای وب‌سایت، محتوای تصویری و ویدئویی اختصاصی نیز برای مخاطبان خود در این شبکه‌ی اجتماعی تهیه کنند. 

متأسفانه از ۱۰ روز پیش حساب اینستاگرام زومیت بدون تذکر قبلی یا حتی ارائه‌ی دلیلی مشخص، مسدود شده است. در این ۱۰ روز، چندین ایمیل و پیغام به پشتیبانی اینستاگرام ارسال شد که متأسفانه هیچ پاسخ رسمی درباره‌ی مشکل به‌وجود‌آمده دریافت نشده است. 

شاید مهم‌ترین دلیل پاسخ‌ندادن به درخواست‌های زومیت، فعالیت در ایران باشد که درحال‌حاضر، با تحریم‌های سنگین آمریکا مواجه است. همچنین، شاید بتوان همه‌گیری ویروس کرونا و حضورنداشتن فیزیکی کارکنان در شرکت‌های بزرگ ازجمله اینستاگرام را دیگر دلیل احتمالی بی‌پاسخ‌ماندن پیام‌های زومیت دانست. در‌هر‌صورت، متاسفانه پیگیری‌های صورت‌گرفته نتیجه‌ای نداشت و در‌نهایت تصمیم بر ساخت صفحه‌‌ای جدید در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام، شد. زومیت طبق روند همیشگی خود با تمام توان به تولید محتوایی باکیفیت و اختصاصی برای مخاطبان ارزشمند خود در اینستاگرام ادامه خواهد داد.

از تمامی کاربران عزیز زومجی تقاضا داریم صفحه‌ی جدید زومیت در شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام را به آدرس @TheZoomit دنبال و با اشتراک‌گذاری آن با دوستان خود، از زومیت حمایت کنید.


منبع zoomit
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده