نویسنده: حمید ملکی
// دوشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۱

بخش محصولات زومیت؛ خرید ارزان و آگاهانه‌ انواع گوشی، کنسول، مانیتور و لپ‌ تاپ

بخش محصولات زومیت با هدف ارائه‌ی مشخصات فنی دقیق، قیمت‌های به‌روز و تدارک فضایی برای آشنایی و بحث در مورد محصولات مختلف ایجاد شده است.

زومیت به عنوان بزرگ‌ترین رسانه‌ی مرتبط با فناوری در کشور همواره به دنبال فضایی کاربردی و جامع برای علاقه‌مندان به تکنولوژی بوده است. فقدان مرجع کامل و قابل‌اعتماد برای آشنایی با گجت‌ها و دستگاه‌های الکترونیکی به زبان فارسی ما را بر این داشت تا با ایجاد یک بخش جدید علاوه بر ارائه‌ی این موارد، خرید را برای کاربران ساده کنیم. بخش محصولات زومیت در حال حاضر با ۹ دسته محصول زیر فعال است و به زودی بخش‌های کارت‌گرافیک، پردازنده و انواع حافظه‌های ذخیره‌سازی به مجموعه دیتابیس زومیت اضافه می‌شود. در حال حاضر نزدیک به ده هزار محصول در شاخه‌های زیر در دسترس کاربران است.

هدف زومیت ایجاد کامل‌ترین دیتابیس محصول و ساده‌تر کردن فرآیند انتخاب و خرید آن‌ها است؛ زومیت با همکاری بزرگ‌ترین و معتبرترین فروشگاه‌های اینترنتی منتخب در هر یک از دسته محصولات خود خریدی ارزان‌تر و ساده‌تر را برای شما به ارمغان می‌آورد. زومیت با ارائه‌ی بستری برای ارائه‌ی محصولات فروشگاه‌ها، ارزان‌ترین قیمت‌ها را به کاربران ارائه می‌کند. بخش پرسش و پاسخ نیز برای رفع ابهامات کاربران در نظر گرفته شده است تا قبل از خرید سوالات خود را از کارشناسان زومیت و دارندگان آن محصول بپرسند. به دلیل یکپارچگی بین بخش محصولات و دیگر بخش‌های زومیت بررسی‌های تخصصی نیز در صفحه محصول در اختیار کاربر خواهد بود.

دیتابیس محصولات زومیت

علاوه بر محصولات محبوبی همچون گوشی و لپ‌تاپ، دسته محصولات مناسب برای علاقه‌مندان به بازی نیز روز به روز گسترده‌تر می‌شوند؛ خرید کنسول‌های روز مانند ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 سونی،‌ انتخاب بهترین مانیتورهای گیمینگ و کامل‌ترین مرجع مشخصات فنی پردازنده و کارت گرافیک به فارسی تنها بخشی از موارد تدارک دیده‌شده برای کاربران علاقه‌مند به بازی است.

تصاویر رسمی و تمام اخبار و تازه‌های یک محصول در صفحه‌ی هر محصول در دسترس است و می‌توان به راحتی مقایسه‌‌ی کاملی از قیمت و مشخصات فنی آن‌ها با محصولات خاص را مشاهده کرد. بازخوردهای زومیت حاکی از آن است که کاربران در شناخت معیارهای خرید یک محصول مانند گوشی به نتیجه‌گیری رسیده‌اند اما در این که کدام محصول تطابق خوبی با معیارها و نیازهای‌ آن‌ها دارد نیازمند راهنمایی هستند؛ بخش پرسش و پاسخ در کنار راهنمای خرید هوشمند که با دریافت نیازهای کاربر عمل می‌کند خریدی آگاهانه‌تر را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

دیتابیس محصولات زومیت

آگاه کردن شیفتگان فناوری از تازه‌های آن یکی از رسالت‌های مهم زومیت در سالیان اخیر بوده است که بخش محصولات قدمی بزرگ در راستای رسیدن به این هدف است؛ مشخصات فنی و تصاویر موجود در بخش محصولات همگی برگرفته از منابع معتبر است و همواره سعی زومیت بر آن بوده است تا کاربران در سریع‌ترین زمان به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

در پایان از شما دعوت می‌کنیم تا علاوه بر استفاده از این بخش، با امتیازدهی و نوشتن بررسی کوتاه از گجت‌های خود در این بخش با غنی‌تر کردن محتوای آن در کنار زومیت باشید. پیش از خرید محصول نیز می‌توانید از طریق بخش پرسش و پاسخ از راهنمایی کارشناسان زومیت و دیگر کاربران استفاده کنید.

 


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده