// شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۱

زوم کست ویژه Avengers: Endgame؛ پایان بازی همان پایان‌بندی عظیمی بود که انتظارش را می‌کشیدیم؟

باتوجه‌به اینکه احتمالا دیگر تمامی مخاطبانِ دنیای سینمایی مارول Avengers: Endgame را دیده‌اند، اکنون بهترین زمان برای بحث و گفت‌وگو درباره‌ی سطح کیفی پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما بدون احتساب نرخ تورم است.

همواره یکی از عادات همیشگی زومجی در تولید زوم‌کست‌های سینمایی/تلویزیونی، بحث‌ و گفت‌وگوی مفصل درباره‌ی برخی از پرمخاطب‌ترین آثار روز دنیای هنر هفتم بوده است؛ فیلم‌ها یا سریال‌هایی که در سرتاسر جهان و کشور خودمان مخاطبان بسیار زیادی دارند و فارغ از حسی که نسبت به آن‌ها داریم، بدون شک اتفاقات بزرگی را در مدیوم خود رقم زده‌اند. از آن‌جایی که اکنون به اندازه‌ی کافی از رسیدن دست همگان به نسخه‌ی باکیفیت بیست‌ودومین فیلم از دنیای سینمایی مارول یا همان Avengers: Endgame می‌گذرد و برای ما تازه بحث‌ها درباره‌ی اثر مورد اشاره بالا گرفته‌اند، محمدحسین جعفریان و رضا حاج‌محمدی با اجرای آرش عیاری در مقابل دوربینِ یکی دیگر از زوم‌کست‌های زومجی نشسته‌اند و تا جایی که زمان اجازه می‌دهد، به موشکافی نقاط قوت و ضعف اثر مورد بحث و ارزش‌گذاری آن از نگاه خودشان می‌پردازند.

نکته: این زوم‌کست بخش‌های مهم و قابل توجهی از داستان فیلم «انتقام‌جویان: پایان بازی» و حتی بعضی از آثار پیشین MCU را اسپویل می‌کند.

دانلود از آپارات | نسخه‌ی صوتی زوم‌کست در شنوتو

اما فارغ از آن که ما چه نظراتی درباره‌ی داستان ابرقهرمان‌هایی محبوب همچون تونی استارک، استیو راجرز، تور، هالک و ناتاشا رومانوف در Avengers: Endgame داریم، شما هم می‌توانید نظرات خود درباره‌ی این فیلم و حتی بحث‌های ما با محوریت جدیدترین اثر برادران روسو را با زومجی و دیگر مخاطبان محترم آن به اشتراک بگذارید. راستی به خاطر این زوم‌کست مناسبتی و ویژه، این هفته استثنائا به‌جای شنبه، ساعت ۲۱ روز یک‌شنبه می‌توانید به تماشای جدیدترین قسمت از برنامه‌ی اختصاصی/هفتگی/ویدیویی «فریم» بنشینید؛ فریمی که در بحث اصلی آن به فشرده‌ترین حالت ممکن، تمام اطلاعات رسمی و غیررسمی مهمی را که باید درباره‌ی فازهای چهارم و پنجم جهان سینمایی (دیگر بخوانید سینمایی/تلویزیونی) مارول داشته باشید، با شما به اشتراک می‌گذاریم و البته در این بین چند محتوای ویدیویی جذاب دیگر را نیز تقدیم‌تان می‌کنیم.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده