عضو تحریریه
رضا حاج‌محمدی

رضا حاج‌محمدی

،
درباره من:
30

گزارش باکس آفیس: ورود فیلم چینی Detective Chinatown 3 به باشگاه ۶۰۰ میلیون دلاری‌ها

در گزارش این هفته، پیوستن دو فیلم جدید به باشگاه ۶۰۰ میلیون دلاری‌ها را بررسی می‌کنیم و به این سؤال پاسخ می‌دهیم که بازگشتِ بازار چین به وضعیت نرمال چه معنایی برای سریع و خشن ۹ و بلک‌ویدو دارد؟ همراه زومجی باشید.

77

نقد سریال BoJack Horseman | هشت قسمت دوم فصل آخر

بوجک هورسمن با آخرین اپیزودهای فصل پایانی‌اش همان‌طور که شروع شده بود و ادامه پیدا کرده بود به سرانجام می‌رسد: ساختارشکن، عمیق، دلهره‌آور، تکان‌دهنده و تسکین‌بخش. همراه نقد زومجی باشید.

98

گزارش باکس آفیس: یک فیلم چینی رکورد افتتاحیه‌ی Avengers: Endgame را شکست

در گزارش این هفته رکوردشکنی فیلم چینی Detective Chinatown 3 را مرور کرده و انگیزه‌ی هالیوود برای ریبوت «تغییرچهره» و «آقا و خانم اِسمیت» را بررسی می‌کنیم . همراه زومجی باشید.

182

تاریخچه فیلم های بتمن و رده بندی پرفروش ترین آن ها

از مایکل کیتون تا جُرج کلونی؛ از کریستین بیل تا بن افلک؛ با مرور تاریخچه فیلم های بتمن و همینطور رده بندی پرفروش ترین آن‌ها همراه زومجی باشید.

28

گزارش باکس آفیس: تبدیل شدن انیمیشن Soul به پربیننده ترین فیلم هفته‌ی کریسمس

در گزارش این هفته رکورد تاریخی تک‌تیرانداز آمریکایی را که ۶ سال پیش در چنین روزهایی رقم خورد مرور کرده و آمار بینندگان انیمیشن روح در پلتفرم دیزنی‌پلاس را بررسی می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

14

نقد سریال The Third Day - روز سوم

با اینکه سریال The Third Day برای تکرار کابوس هولناک فیلم Midsommar خیز برداشته است، اما کلیشه‌زده‌تر از آن است که به چیزی بیش از تقلید بی‌هویتی از منابع الهامش تبدیل شود. همراه زومجی باشید.

15

نقد فیلم Shadow in the Cloud - سایه‌ای در ابرها

اکشن ماوراطبیعه‌ی سایه‌ای در ابرها از دو نیمه‌ی متضاد تشکیل شده است؛ نیمه‌ی اول متمرکزتر از نیمه‌ی دوم است، اما لذت از نیمه‌ی دوم به پاسخِ این سوال بستگی دارد: چقدر حاضر به پذیرفتن بی‌منطقی هیجان‌انگیزش هستید؟ همراه زومجی باشید.

37

گزارش باکس آفیس: چرا Dune و Godzilla vs. Kong ریسکی‌ترین فیلم‌های ۲۰۲۱ هستند؟

چرا Dune و گودزیلا علیه کونگ نامطمئن‌ترین بلاک‌باسترهای ۲۰۲۱ هستند؟ و آیا می‌دانستید در اتفاقی بی‌سابقه فیلم‌های ۲۰۱۹ چهارتا از ۱۰ فیلم پُرفروش ۲۰۲۰ را تشکیل می‌دهند؟ همراه زومجی باشید.

174

تقابل «میان‌ستاره‌ای»، «اینسپشن» و «شوالیه‌ی تاریکی»

با بررسی سه عنصر «تم»، «اکسپوزیشن» و «تدوین موازی» در فیلم‌های شوالیه تاریکی، اینسپشن و میان ستاره‌ای به چه نتیجه‌ای درباره‌ی سینمای کریستوفر نولان می‌رسیم؟ همراه زومجی باشید.

103

گزارش باکس آفیس: مرگ بروسلی چگونه فیلم‌های جیمز باند را تحت تاثیر قرار داد؟

مرگ بروسلی چگونه فیلم‌های جیمز باند را تحت تاثیر قرار داد؟ و بازار چین چگونه به برنده‌ی باکس آفیس جهانی در سال ۲۰۲۰ تبدیل شد؟ همراه زومجی باشید.

صفحه ۱ از ۱۶۳