عضو تحریریه
رضا حاج‌محمدی

رضا حاج‌محمدی

،
درباره من:
31

نقد سریال مستند Tiger King - پادشاه ببرها

اگر در سال ۲۰۲۰ فرصتِ دیدنِ فقط و فقط یک سریال را داشته باشید، باید آن را به مستند «پادشاه ببرها»، سریال جرایم واقعی جدیدِ نت‌فلیکس اختصاص بدهید. همراه نقدِ زومجی باشید.

14

نقد فیلم The Wretched - رنجور

فیلم The Wretched در حالی پُرفروش‌ترین فیلمِ دوران کرونا است که از پیوستن به جمعِ بهترین فیلم‌های دوران کرونا باز می‌ماند. همراه نقد زومجی باشید.

68

گزارش باکس آفیس: چرا «بتمن» مسئولِ هموار کردن مسیر هالیوود به سوی نابودی احتمالی‌اش است؟

در گزارش باکس آفیس این هفته درباره‌ی اینکه تیزرِ جوکر در پایانِ «بتمن آغاز می‌کند»، چگونه مسیر هالیوود را تغییر داد و اینکه احتمالِ موفقیتِ «دزدان دریایی کاراییب» جدید با مارگو رابی چقدر است صحبت می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

28

نقد فیلم Becky - بکی

فیلم Becky عطشِ خونِ سینمادوستان را با خشونتِ افسارگسیخته‌اش سیراب می‌کند، اما در مجموع چیزی بیش از ترکیبی از ایده‌های جذابِ نیم‌پز، نامتمرکز و هدررفته نیست. همراه نقد زومجی باشید.

60

Extraction علیه 1917: کدام تکنیک پلان‌سکانس را بهتر اجرا می‌کند؟

«استخراج» و «۱۹۱۷» جدیدترین فیلم‌هایی هستند که با برداشت‌های بلندشان سروصدا به پا کرده‌اند، اما آن‌ها چقدر در اجرای این تکنیک موفق بوده‌اند و کدامیک مثالِ بهتری از پلان‌سکانس در مقایسه با دیگری حساب می‌شود؟ همراه زومجی باشید.

31

نقد فیلم The Vast of Night - وسعتِ شب

خبر فوری: فیلم «وسعتِ شب» که انگار از دلِ عصر طلایی علمی‌تخیلی بیرون آمده، یکی از ناب‌ترین فیلم‌های این ژانر در سال‌های اخیر است. همراه زومجی باشید.

43

گزارش باکس آفیس: از «آرواره‌ها» تا «اونجرز ۴»؛ رده‌بندی افتتاحیه‌های رکوردشکنِ تاریخ

در گزارش باکس آفیس این هفته از این می‌گوییم که چرا نسخه‌ی اسنایدر «جاستیس لیگ» مدعی بزرگ‌ترین فیلم تابستان سال بعد است و درباره‌ی رکورد جدید «پارک ژوراسیک» صحبت می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

43

نقد فصل اول سریال His Dark Materials

سریال His Dark Materials قرار بود شکستِ هالیوود در اقتباسِ رُمان‌های فیلیپ پولمن را جبران کند، اما نتیجه در بهترین حالت اقتباس‌های ناامیدکننده‌ از این مجموعه رُمان را از یک عدد به دو عدد افزایش می‌دهد. همراه زومجی باشید.

43

گزارش باکس آفیس: رده‌بندی سودآورترین مجموعه‌های اکشنِ هالیوود

در گزارش باکس آفیس این هفته درباره‌ی دردسرِ بزرگِ «جانوران شگفت‌انگیز ۳» و سودآورترین فیلم‌های اکشنِ حال حاضرِ هالیوود صحبت می‌کنیم. همراه زومجی باشید.

120

بهترین فیلم‌های اکشن دهه گذشته از نگاه زومجی

تام کروز، انتقام‌جویان، سامورایی‌ها، مبارزهای خیابانی، آدمکش‌ها و عالی‌جناب جاناتان ویک؛ فرمانروایانِ ژانرِ اکشن در دهه‌ی گذشته چه فیلم‌هایی بودند؟ این شما و این هم بهترین فیلم‌های اکشن دهه گذشته. همراه زومجی باشید.

صفحه ۱ از ۱۵۷