// دوشنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۲

مسابقات The International 6 بازی Dota 2: بهترین حرکات مرحله گروهی

فقط چند ساعت دیگر تا آغار مرحله اصلی مسابقات The International 6 بازی Dota 2 باقی مانده و به همین دلیل ویدئوهای زیبایی از بهترین حرکات مرحله گروهی را برای شما آمده کرده‌ایم. با زومجی همراه باشید.

تا چند ساعت دیگر مرحله حذفی مسابقات The International 6 با بازی بین دو تیم OG و MVP کار خود را آغاز می‌کند و امشب شاهد حذف ۴ چهار تیم خواهیم بود. در مرحله گروهی تیم OG و EHOME عملکرد بهتری نسبت به دیگر تیم‌ها داشتند و مکان اول گروه‌های خود را کسب کردند. در سه روز مرحله گروهی صحنه‌هایی فوق‌العاده و نفس گیر را در بعضی از بازی‌ها شاهد بودیم که دیدن دوباره آن‌ها خالی از لطف نیست. در ویدئو اول ابتدا شاهد Stun پیاپی هیروی Spiritbreaker هستیم و در ادامه صحنه‌های دیگری مانند بازی عالی Puppy با هیروی Kunkka، نجات Sumail توسط Zai و دزدیدن Gem از بیس Alliance توسط Moon را شاهد خواهید بود:

دانلود 360p | دانلود 720p

ویدئو دومی که برای شما قرار داده‌ایم صحنه‌هایی مشابه ویدئو اول خواهد داشت ولی لحظات جالب دیگری مانند بازگشت باور نکردنی Alliance، تله تیم Ehome برای DC و جمع کردن بازی توسط Resulot1on در آن قرار دارد که دیدن آن‌ها نیز توصیه می‌شود:

دانلود 360p | دانلود 720p

اما برنامه روز اول مرحله حذفی به صورت زیر خواهد بود:

OG vs MVP.phx ۹:۳۰ به وقت تهران
DC Dota2 vs Wings ۱۲:۳۰ به وقت تهران
TnC vs VG.R ۰۳:۳۰ به وقت تهران
Secret vs LGD ۰۴:۴۵ به وقت تهران
Fnatic. vs .Escape ۰۶:۳۰ به وقت تهران
Na`Vi vs Liquid ۰۷:۱۰ به وقت تهران

امشب چهار تیم حذف خواهند شد و مشترکا جایگاه ۱۲ تا ۱۶ را کسب می‌کنند. به نظر شما کدام تیم‌ها در بازی‌های امشب از دور رقابت‌ها کنار خواهند رفت؟

تهیه شده در زومجی با استفاده از ویدیو‌های سایت Youtube.com


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده