// جمعه, ۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۹

بازی Atlas در سبک MMO معرفی شد [The Game Awards 2018]

سازنده بازی Ark یعنی استودیو وایلد کارت در جریان رویداد The Game Awards 2018 از پروژه MMO خود با نام Atlas رونمایی کرد.

یکی دیگر از پروژه‌های جدیدی که در جریان رویداد The Game Awards 2018 معرفی شد، بازی Atlas است که در سبک MMO در حال ساخت است.

سازندگان این بازی در استودیو وایلد کارت گیمز (Wildcard Games) در مورد این بازی توضیحاتی ارائه دادند که به گفته آنها ۴۰ هزار کاربر همزمان در دنیای این بازی می‌توانند به تجربه آن بپردازند. روند بازی طوری پیش می‌رود که کاربران با تشکیل جامعه خود آن را به پادشاهی بزرگی تبدیل می‌کنند تا بتوانند سلطه دنیا را در دست بگیرند.

سازندگان در ادامه در مورد وسیع بودن نقشه این بازی صحبت کردند و اظهار داشتند که دنیای آن چندین برابر جهان Ark است. آنها همچنین خاطرنشان کردند که تیم آنها ساعت‌های بی‌شماری را صرف ساخت محیط‌های بزرگ همچون جنگل‌ها، اقیانوس‌ها، بیابان‌ها و دیگر مناطق کرده است که در هر یک شاهد دشمنان و موجودات متنوع خواهیم بود.

بازی Atlas در تاریخ ۱۳ دسامبر (۲۲ آذر ماه) از طریق استیم برای پی سی منتشر می‌شود. همچنین سازندگان اعلام کردند که این محصول به واسطه‌ سیستم Preview ایکس باکس برای کنسول ایکس باکس وان نیز در سال آینده میلادی منتشر می‌شود. برای آشنایی بیشتر با این بازی در پایین می‌توانید تریلر آن را تماشا و دانلود کنید.

دانلود ویدیو از آپارات

برای اطلاع از دیگر خبر‌ها و بازی‌های معرفی شده در این رویداد می‌توانید به صفحه اختصاصی The Game Awards 2018 در زومجی مراجعه کنید


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده