نویسنده: فراز پاشایی
// پنجشنبه, ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

پخش تریلر جدید از گیم پلی بازی The Chant

ساعاتی پیش تریلر جدید بازی The Chant در دسترس کاربرها قرار گرفت که تمرکز خود را روی نمایش مبارزات و اکتشافات این اثر گذاشته است.

سال گذشته استودیو بازی‌سازی Brass Token به‌صورت رسمی بازی The Chant را معرفی کرد. ما در این بازی در نقش کاراکتری به اسم جس قرار می‌گیریم. روایت داستان این اثر در جزیره‌ای مرموز، در سواحل آمریکای شمالی رخ می‌دهد.

شخصیت اصلی بازی در طول پیشروی داستان اثر باید با فرقه‌ای رازآلود که جزیره‌ نام‌برده‌شده را اشغال کرده‌اند، مقابله کند. وظیفه انتشار این بازی برعهده‌ی شرکت Prime Matter قرار دارد. در جریان جدیدترین اخبار دنیای بازی، ناشر بازی The Chant تریلر جدیدی از ساخته Brass Token را برای علاقه‌مندان عرضه کرده است. در این تریلر ما بیشتر با گیم‌پلی اثر آشنا می‌شویم. شما عزیزان در ادامه می‌توانید ویدیو جدید منتشر‌شده از بازی The Chant را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو از آپارات

همان‌طور که مشاهده کردید، ما در این ویدیو چهار دقیقه‌ای با مناطق مختلف به‌هم پیوسته جزیره‌ای که قصه بازی در آن رخ‌ می‌دهد، آشنا می‌شویم و تاثیرات آن را روی اکتشافات و کاوش مشاهده می‌کنیم. همچنین در ویدیو منتشر‌شده ما با برخی از معماها و پازل‌های بازی نیز مواجه می‌شویم. علاوه‌بر موارد گفته‌شده، شاهد نمایش سیستم آپگرید بازی و انتخاب دیالوگ این اثر هستیم.

بازی The Chant سلاح‌های متنوعی را در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد. از طرفی دیگر، کاربران در طول نبردهای خود قادر به استفاده از تله‌ها و اشیا موجود در محیط بازی خواهند بود. باتوجه‌به ماهیت ترسناک اثر، منابع محدودی در این بازی وجود خواهند داشت. پس به این دلیل شاید نیاز باشد در برخی نبردها کاربران عقب‌نشینی و منابع خود را حفظ کنند.

بازی The Chant در تاریخ سوم نوامبر سال جاری میلادی (۱۲ آبان) برای کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

نظر شما چیست؟ چه انتظاراتی از این محصول دارید؟ دیدگاه‌های خود راجع به اخبار بازی را با زومجی به اشتراک بگذارید.


منبع gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده