// شنبه, ۳ خرداد ۹۹ ساعت ۲۱:۰۱

 استودیو Hopoo Game در پی انتشار برنامه‌های آینده‌ی خود اعلام کرد که بازی Risk of Rain 2 تا پاییز امسال از حالت Early Access خارج خواهد شد.

بازی Risk of Rain در ابتدا در سال ۲۰۱۳ برای استیم منتشر شد و پس از آن هم برای پلی ‌استیشن 4 و پلی‌استیشن ویتا در دسترس قرار گرفت. بازی Risk of Rain 2 هنگام انتشار پیشرفت قابل توجهی را نسبت به نسخه‌ی اول به‌دلیل توسعه در سبک سه‌بعدی به‌جای دو بعدی نشان داده بود. پس از عرضه‌ی بازی Risk of Rain 2 در سال گذشته در فاز دسترسی پیش از موعد، توسعه‌دهنده‌ی آن یعنی Hopoo Games بسیاری از ویژگی‌ها و محتویات جدیدی را برای این بازی منتشر کرده‌ و به‌تازگی نیز این استودیو نقشه‌ی برنامه‌های آینده خود راجع به‌ این بازی را اعلام کرده است.

 چندی پیش استودیو Hopoo Game جزییات برنامه‌های خود برای بازی Risk of Rain 2 در طی سال جاری را اعلام کرد که شامل عرضه‌ی این بازی روی کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی می‌شد. طبق اعلام استودیو، این بازی در اوت سال ۲۰۲۰ برای بازیکنان رایانه شخصی از حالت Early Access خارج می‌شود و به‌دنبال آن در پاییز برای پلی‌استیشن 4، ایکس ‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. طبق گفته استودیو Hopoo Game آن‌‌ها می‌خواستند اطمینان حاصل کنند که عرضه‌ی بازی Risk of Rain 2 نه‌تنها از نظر محتویات بلکه از نظر بهبود ویژگی‌های قدیمی و محتویات به جا مانده، واقعاً یک تجربه بازی کامل باشد.

Risk of Rain 2

Risk of Rain 2

اگرچه انتشار این بازی برای اوایل سال جاری برنامه‌ریزی شده بود اما استودیو Hopoo Games اعلام کرد که عرضه‌ی نسخه 1.0 بازی Risk of Rain 2 به‌دلیل نیاز به زمان بیشتری برای رفع برخی اشکالات جزئی، کمی بیشتر زمان خواهد برد. بااین‌حال‌، استودیو Hopoo Games تاکید کرد که این تأخیر در خروج از حالت Early Access به‌دلیل شیوع ویروس ویروس کرونا نبوده است و اینکه عملکرد استودیو توسط شیوع ویروس کرونا تقریبا تحت تأثیر قرار نگرفته است.

علاوه‌بر تأیید برنامه زمانبندی انتشار بازی Risk of Rain 2، استودیو Hopoo Games راجع به برخی از ویژگی‌های اضافی که استودیو برای نسخه 1.0 این بازی برنامه‌ریزی کرده است، صحبت کرد. یکی از موارد از ویژگی‌های قابل توجه‌ جدید بیان شده، افزوده شدن مرورگر سرور جدیدی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد به مسابقات سایر بازیکنان مورد نظر خود بپیوندند. همچنین خبر پشتیبانی از سرورهای اختصاصی برای بازیکنان برای اینکه مسابقات عمومی یا خصوصی خود را برگزار کنند نیز جالب به‌نظر می‌رسد. نسخه به‌روزرسانی 1.0 این بازی محتویات مهم جدیدی از جمله یک بازمانده، یک مرحله و Boss نهایی، آیتم‌ها و تجهیزات جدید و مواردی دیگر را به بازی اضافه خواهد کرد.

استودیو Hopoo Games خاطرنشان کرد که در حال حاضر، استودیو همچنان مطابق برنامه‌ جلو خواهد رفت و به‌روزرسانی جدیدی را برای نسخه‌های PS4، ایکس‌باکس وان و Nintendo Switch در ژوئن عرضه می‌کند. طبق اعلام استودیو به‌روزرسانی جدید کنسول‌ها‌، شامل برخی از جدیدترین محتویات اضافه شده به نسخه PC بازی Risk of Rain 2 از جمله یک مرحله و Boss، آیتم‌ها و تجهیزات جدید و معرفی Artifacts 2.0 خواهد بود.

بازی Risk of Rain 2 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پی سی، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در حالت Early Access در دسترس قرار دارد و در پاییز امسال برای تمامی پلتفرم‌‌ها به‌طور رسمی عرضه خواهد شد.


منبع dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده