نویسنده: سعید نیکبخت
// جمعه, ۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۰

یوبی‌سافت بازی Grow Home را معرفی کرد

دقایقی پیش کمپانی فرانسوی یوبی‌سافت از جدیدترین بازی ماجراجویی خود با نام Grow Home رونمایی کرد. برای کسب اولین اطلاعات از این بازی با زومجی همراه باشید.
در این بازی کنترل یک روبات گیاه‌شناس را در دست دارید و هدف اصلیتان نجات خانه‌ی خود است. گرافیک بازی Grow Home شبیه بازی‌های سل-شید است و اتفاقات بازی هم در یک جزیره‌ی بسیار بزرگ رخ می‌دهد. یوبی‌سافت از ویژگی‌های اصلی این بازی به عجیب و غریب بودن و انجام تحقیقات خاص در آن اشاره کرده است. Grow Home توسط استودیوی یوبی‌سافت رِفلِکشِن، سازنده‌ی بازی Driver: San Francisco در دست تولید است. سازندگان این بازی در توصیف این بازی می‌گویند:
با پرورش و راهنمایی سیاره‌ی بازی، بازیکنان طراحی سیاره را تغییر و شکل جدیدی را به آن می‌دهند. کنترل منحصر به فرد بازی در زمینه‌ی بالا رفتن از اجسام، بازیکنان را برای رسیدن به نقاط بالاتر به چالش می‌کشد. اما با یک حرکت اشتباه راه طولانی ای را به سمت پایین سقوط خواهید کرد.
بازی Grow Home در تاریخ ۴ فوریه (پانزدهم بهمن) در شبکه‌ی اِستیم منتشر می‌شود. یوبی‌سافت همچنین اولین تصاویر را هم از این بازی منتشر کرده که درا دامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده نمایید:منبع: Gamespot


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده