نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۱

تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم Pokemon: Detective Pikachu منتشر شد

کمپانی برادران وارنر تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم Pokemon: Detective Pikachu را منتشر کرده که حاوی تصاویر جدیدی از این فیلم است.

آبان ماه امسال بود که اولین تریلر رسمی فیلم Pokemon: Detective Pikachu (پوکمون: کارآگاه پیکاچو) منتشر شد و با اینکه شاید بسیاری از طرفداران امیدی به این فیلم لایو اکشن نداشتند، اما استقبال بسیار گسترده و مثبتی از اولین تریلر این فیلم شد و حال به نظر می‌رسد که حتی با وجود اینکه این فیلم لایو اکشن تنها چند هفته پس از اکران فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) اکران خواهد شد، اما فیلم Detective Pikachu (کارآگاه پیکاچو) قرار است به یکی از فیلم‌های پر فروش تابستان سال ۲۰۱۹ تبدیل شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تبلیغ تلویزیونی جدیدی از این فیلم منتشر شده است. کمپانی برادران وارنر و لجندری پیکچرز به‌تازگی تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم Pokemon: Detective Pikachu منتشر کرده‌اند که حاوی تصاویر جدید و بامزه‌ای از پیکاچو، Psyduck و Mr. Mime است. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

فیلم Pokemon: Detective Pikachu اولین فیلم لایو اکشن مجموعه Pokemon (پوکمون) خواهد بود و گفته می‌شود موفقیت این فیلم می‌تواند باعث شود تا فیلم‌های لایو اکشن بیشتری از این مجموعه تولید و منتشر شود، اما تاکنون ساخت قسمت دیگری از این مجموعه تایید نشده است. رایان رینولدز در نقش کارآگاه پیکاچو (صداپیشگی)، جاستیس اسمیت در نقش تیم گوودمن، کاترین نیوتون در نقش لوسی، کن واتانابه در نقش کارآگاه یوشیدا، کریس گیر، ریتا اورا، سوکی واترهاوس، عمر چاپارو و بیل نای، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Pokemon: Detective Pikachu حضور دارد و به ایفای نقش پرداخته‌اند. راب لترمن، کارگردان انیمیشن Monsters vs. Aliens (هیولاها علیه بیگانگان) و فیلم Goosebumps (مورمور)، کارگردانی فیلم Detective Pikachu را بر عهده داشته است.

فیلم Pokemon: Detective Pikachu برای اکران در تاریخ ۱۰ می ۲۰۱۹ (۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است. همچنین گفته می‌شود که ممکن است به زودی شاهد انتشار تریلر جدیدی از فیلم Detective Pikachu نیز باشیم. هنری جکمن نیز وظیفه ساخت موسیقی متن این فیلم را بر عهده گرفته است.


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده