نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹

ویدیو کوتاه از حضور آکوامن در فیلم Justice League

زک اسنایدر اخیرا ویدیو کوتاهی از حضور شخصیت آکوامن در فیلم لیگ عدالت (Justice League) منتشر کرده است.

نوامبر سال ۲۰۱۷ فیلم Justice League به روی پرده خواهد رفت و شخصیت آکوامن قرار است حضور پررنگی در این فیلم داشته باشد. زک اسنایدر، کارگردان این فیلم، به مناسبت روز تولد خود تصویری آزمایشی از شخصیت آکوامن با بازی جیسون موموآ، در توییتر منتشر کرده است. در این ویدیو کوتاه، آکوامن در حال شنا کردن در جهان زیر آب دیده می‌شود که در پایان به نظر می‌رسد با پدر خود که توماس کوری نام دارد، روبرو شده است. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو کوتاه را تماشا کنید:

|

فیلمبرداری فیلم Justice League در ماه مهر امسال به پایان رسید و نخستین تریلر این فیلم در نمایشگاه کامیک کان سن دیگو امسال منتشر شد. با این حال، تاکنون تریلر جدیدی از فیلم Justice League منتشر نشده است و انتظار می‌رود دومین تریلر این فیلم در نمایشگاه کامیک کان سن دیگو سال ۲۰۱۷ منتشر شود. اواخر ماه گذشته، اسنایدر تصویری جدیدی از فیلم Justice League منتشر کرد که در این تصویر بتمن را مشاهده می‌کنیم که در حال فرود آمدن و جنگیدن با دشمنان است. علاوه بر این، اسنایدر تایید کرده است که سوپرمن نقش مهمی در این فیلم خواهد داشت. 

همچنین اخیرا اسنایدر و موموآ تصاویر جدیدی از شخصیت آکوامن در پشت صحنه فیلمبرداری فیلم Justice League منتشر کرده‌اند. در خبری دیگر در ارتباط با دنیای سینمایی دی سی، ماه گذشته، بن افلک با انتشار بیانیه‌ای از کارگردانی فیلم Batman انصراف داد. حال برادران وارنر با انتشار بیانیه‌ای رسما اعلام کردند که مت ریوز کارگردان فیلم مستقل بتمن خواهد بود. با این حال، افلک همچنان در نقش بروس وین/بتمن در این فیلم به ایفای نقش خواهد پرداخت.

فیلم Justice League قرار است در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ (۲۶ آبان ۱۳۹۶) به روی پرده‌های سینما برود. بن افلک، هنری کویل، گل گدوت، جیسون موموآ، امبر هرد، ازرا میلر، جی.کی. سیمونز، ویلم دفو، امی آدامز و ری فیشر از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Justice League حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. چندی پیش اعلام شد که کیران هایندز، بازیگر سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones قرار است نقش شرور و منفی استپن ولف را در فیلم Justice League بازی کند.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده