نویسنده: آرش عیاری
// یکشنبه, ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۰

تماشا کنید: آموزش FIFA 16 - دریبل‌های ساده

حالا پس از آموزش‌های دفاعی، نوبتی هم که باشد نوبت دریبل‌کردن و حرکات انفرادی است. یکی از ارکان فوتبال و چیزی که به آن هیجان و زیبایی می‌بخشید؛ دریبل کردن و نبردهای تن‌به‌تن است. زومجی در این قسمت از آموزش‌های ویدیویی فیفا ۱۶، به دریبل‌های ساده پرداخته است.
شاید یکی از دلایل زیبایی و هیجانی که فوتبال دارد، دریبل‌ها و حرکات انفرادی باشد. دریبل‌هایی چشم‌نواز که هم می‌تواند به زیباتر شدن فوتبال کمک کند و هم در بسیاری از مواقع، گره بازی را باز کند. یکی از نقاط قوتی که سری بازی‌های شبیه‌سازی فیفا دارد، گسترده بودن حرکات انفرادی و دریبل‌ها در آن است. بازی FIFA 16 هم از این قاعده مستثنی نیست و پر از دریبل‌ها و حرکاتی است که یادگیری آن‌ها زمان زیادی را می‌طلبد. یکی از بخش‌های ویدیو‌های آموزشی بازی فیفا ۱۶ مربوط به همین دریبل‌ها است که در ادامه می‌توانید اولین قسمت آن را با عنوان دریبل‌های ساده تماشا و دانلود کنید:

|

[alert variation="alert-info"]برای مشاهده همه ویدیو‌های آموزشی FIFA 16 به آدرسwww.zoomg.ir/topics/fifa-16-tutorials مراجعه کنید[/alert] در پایان جا داره تا از نادر امرایی برای برگردان فارسی این ویدیو تشکر کنم.

صداگذاری از زومجی بر اساس ویدیو‌های رسمی استودیو EA Sports


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده