نویسنده: نادر امرایی
// شنبه, ۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۴۹

تماشا کنید: ساخت AT-AT معروف جنگ ستارگان در بازی Fallout 4

با اکران قسمت جدید فیلم جنگ ستارگان، همه‌چیز حال و هوای این فیلم و دنیای آن‌ را گرفته است. بازی Fallout 4 نیز از این قاعده مستثنی نیست و یکی‌ از طرفداران این بازی و مجموعه جنگ ستارگان، اقدام به ساخت AT-AT معروف استار وارز در بازی کرده است. با زومجی همراه باشید.

چندی است که فیلم جنگ ستارگان: نیرو بیدار می‌شود (Star Wars: The Force Awakens) کار اکران خود را آغاز کرده و همین‌طور در حال شکستن رکورد‌های مختلف است. بازی Fallout 4 نیز از این فیلم در امان نمانده است و پس از ساختن مادی که اجازه استفاده از لایت‌سیبرها (شمشیرهای نوری معروفی‌ این مجموعه) را به شخصیت شما می‌داد، این‌بار یکی‌ از طرفداران سر سخت جنگ ستارگان و بازی Fallout 4، سازه‌ای ساخته که شبیه به AT-AT‌های معروف این مجموعه است.

این سازه که یک ساختمان قابل سکونت است، حاوی چندین اتاق است. نکته ناراحت کننده در باره این AT-AT این است که متاسفانه به حرکت در نمی‌آید و شما نمی‌توانید مثل نمونه‌های موجود آن‌ در فیلم، با آن‌ به جنگ دشمنان بروید!

|

بازی Fallout 4 در تاریخ ۱۰ نوامبر (نوزدهم آبان) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی  منتشر شد و توانست با نظر مثبت منتقدین و بازیکنان روبه‌رو شود. ما نیز در زومجی بازی را مورد بررسی قرار دادیم و به آن امتیاز عالی ۹ را دادیم. افشین پیروزی در نقد خود نوشت:

فال‌اوت دقیقا در لبه تبدیل شدن به یک شاهکار بدون نقص قرار دارد. بتسدا اگر فقط کمی به جزییات گرافیکی بازی دقت بیش‌تری می‌کرد، هیچ عامل دیگری نمی‌توانست باعث شود تا این اثر به‌یاد‌ماندی نمره کامل را دریافت نکند. فال‌اوت 4 در حال حاضر یکی از بهترین بازی‌های عرضه شده است و گیمر‌ها و مخصوصا طرفداران سبک نقش‌آفرینی می‌توانند برای مدت زمان بسیار طولانی از آن لذت ببرند.

[alert variation="alert-info"]اگر از علاقه‌مندان به بازی Fallout 4 هستید، می‌توانید تمام مطالب و ویدیوهای مربوط به این بازی را در صفحه Fallout 4 مشاهده کنید.[/alert]

منبع: Polygon


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده