نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۷

بازی West of Dead با انتشار تریلری تایید شد [X019]

در حاشیه برنامه X019، شرکت Raw Fury از بازی جدید خود با نام West of Dead رونمایی کرد که بتای همگانی آن نیز از امروز آغاز شده است.

در جدیدترین اخبار بازی و رویداد X019 لندن، شرکت Raw Fury از بازی جدید خود رونمایی کرده است. این استودیو با انتشار تریلری در ویژه برنامه اینساید ایکس باکس از بازی West of Dead رونمایی کرد که این بازی توسط Upstream Arcade در دست ساخت است و در طول تریلر شاهد گیم پلی بازی و گرافیک هنری بازی هستیم که در این بازی، بازیکن کنترل شخصیت ویلیام میسون با صداپیشگی ران پرلمن را بر عهده دارد که مرده و حال به دنیای Purgatory بازگشته و باید با موجودات و دشمنان شیطانی مواجه شود و آن‌ها را نابود کند. دنیای بازی نسخه‌ای متفاوت و آخرالزمانی از غرب وحشی را نشان می‌دهد. بتای همگانی بازی بازی West of Dead از امروز در دسترس کاربران ایکس باکس وان قرار گرفته و تا ۲۴ نوامبر امسال (۳ آذر) نیز ادامه خواهد داشت و شما از اینجا می‌توانید آن را دریافت کنید. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

بازی West of Dead قرار است در سال ۲۰۲۰ برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و ویندوز منتشر شود که انتشار آن در ویندوز شامل تمامی فروشگاه‌ها خواهد شد. 


منبع Gematsu
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده