// یکشنبه, ۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱

تریلرهای جدید Olympic Games Tokyo 2020 با محوریت ورزش تنیس و بسکتبال

شرکت سگا به‌تازگی ویدیوهای جدیدی را از بازی Olympic Games Tokyo 2020 منتشر کرده است که گیم‌پلی ورزش تنیس و بسکتبال را نشان می‌دهد.

چندی پیش بود که تریلرهای جدیدی از بازی Olympic Games Tokyo 2020 در دسترس قرار گرفتند. در جریان آن‌ها تاکشی ماتسودا، قهرمان سابق المپیک، گیم‌پلی ورزش‌های پرتاب چکش و بکس را به‌‌نمایش گذاشت. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، دو تریلر جدید دیگر از Olympic Games Tokyo 2020 منتشر شده است که یک بار دیگر شاهد تاکشی ماتسودا هستیم، اما این بار گیم‌پلی دو ورزش تنیس و بسکتبال برای کاربران به نمایش در می‌آید.

در جریان هر دو ویدیو منتشر شده، کاراکتر تاکشی ماتسودا را می‌بینیم که در حال تجربه‌ی ورزش‌های ذکر شده است. نکته‌ی جالب این ورزش‌ها، ترکیب طراحی‌های فانتزی و کارتونی با المان‌های گیم‌پلی واقع‌گرایانه است. سگا سعی کرده است با این سبک از بازی بتواند قشر بیشتری از هواداران بازی‌های المپیک را جذب Olympic Games Tokyo 2020 کند. بااین‌حال Olympic Games Tokyo 2020 دارای یک سیستم شخصی‌سازی کاراکتر هم است که می‌توانید شخصیت خود را مطابق میل‌تان طراحی کنید.

بازی Olympic Games Tokyo 2020 در مرداد ماه در ژاپن و در سال آینده در غرب عرضه می‌شود. در ادامه می‌توانید دو تریلر منتشر شده از بازی Olympic Games Tokyo 2020 را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات

دانلود ویدیو از آپارات


منبع Twinfinite
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده