// یکشنبه, ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۴

بازی Heave Ho معرفی شد؛ محصول جدید سازنده بازی Mother Russia Bleeds

بازی Heave Ho محصول جدید استودیو Le Cartel Studio در سبک پلتفرمر است که کمپانی Devolver Digital وظیفه انتشار آن را بر عهده گرفته است.

استودیو Le Cartel Studio که در فرانسه قرار دارد، فعالیت خود را با ساخت بازی Mother Russia Bleeds آغاز کرد. انتشار این بازی توسط کمپانی Devolver Digital (دیوالور دیجیتال) موجب شروع همکاری‌ای شده است که تا‌کنون ادامه دارد. حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی، استودیو مذکور از محصول جدید خود با نام بازی Heave Ho رو‌نمایی کرده است. 

این بازی را که در سبک پلتفرمر و با محوریت فیزیک ساخته است، می‌توان ترکیبی از بازی‌های Mount Your Friends و Super Meat Boy دانست. در بازی Heave Ho کنترل موجودات عجیب و غریبی را در اختیار دارید که با کمک دست‌هایشان می‌توانند تاب بخورند و از موانع مختلف بالا بروند. بازیکنان وظیفه دارند بدون این سقوط کنند و کشته شوند، با استفاده از المان‌های محیطی و دو دست کاراکتر تحت کنترل از سمتی به سمت دیگر بروند. علاوه بر تجربه تک‌نفره، می‌توانید در قالب گروه‌های حد‌اکثر چهار‌نفره بازی Heave Ho را انجام دهید. در این حالت عبور از موانع به دلیل افزایش تعداد دست‌ها آسان‌تر می‌شود و می‌توانید از فواصل بزرگ بدون دردسر عبور کنید. تریلر معرفی بازی Heave Ho را در زیر مشاهده می‌کنید:

دانلود از آپارات

استودیو Le Cartel Studio نسبت به اهمیت تفاوت بین شخصیت‌ها و امکان پیدا کردن کاراکتر خود در سریع‌ترین زمان ممکن آگاه است. به همین دلیل این استودیو موارد شخصی‌سازی متعددی را در اختیار بازیکنان قرار داده است که با کمک آن‌ها می‌توانید خود را از دیگر بازیکنان متمایز کنید. تعدادی از این موارد در تریلر معرفی بازی Heave Ho مشخص هستند.

کمپانی دیوالور دیجیتال که بیشتر به دلیل سری بازی‌های Serious Sam و Hotline Miami شناخته می‌شود، به انتشار آثار عجیب و غریب و متفاوت مشهور است. این کمپانی که تا‌کنون بازی‌هایی همچون Absolver ،Gris و Shadow Warrior 2 را در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است، عرضه بازی‌های Katana Zero ،My Friend Pedro ،Metal Wolf Chaos XD و Serious Sam 4: Planet Badass را در دستور کار دارد.

بازی Heave Ho برای انتشار در فصل تابستان سال جاری روی پلتفرم‌های پی سی و نینتندو سوییچ برنامه‌ریزی شده است.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده