// یکشنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹

Gloomhaven با اقتباس از بازی رومیزی آن معرفی شد

استودیو Asmodee Digital در جریان رویداد Gen Con 2018 اعلام کرد که بازی Gloomhaven را با اقتباس از بازی رومیزی آن می‌سازد

Gloomhaven یکی از بهترین بازی‌های رومیزی حال حاضر است که در وب‌سایت BoardGameGeek جزو برترین بازی بوردگیم به شمار می‌رود. طبق جدیدترین اخبار بازی، بازی ویدیویی جدیدی از Gloomgaven در دست ساخت قرار دارد.

استودیو ازمادی دیجیتال (Asmodee Digital) در جریان نمایشگاه Gen Con 2018 اعلام کرد که در واقع قصد دارند که از این بازی رومیزی یک اثر اقتباسی توسعه دهند. بازی Gloomhaven در سبک تک نفره اول شخص، Dungeon-Crawler و Roguelike در حال توسعه است و به گفته سازندگان قصد دارد که حس بازی رومیزی را به بازیکنان انتقال دهد. در این راستا کاربران با پشت سر گذاشتن دانجن‌های Gloomhaven با آیتم‌ها و مواردی روبرو می‌شوند که به طور انتخابی به دست بازی پردازش می‌شود و رفته رفته به محیط‌های دیگری راه پیدا می‌کنند.

سازندگان قصد دارند که بخش تک نفره بازی را در قالب نسخه Early Access توسعه دهند و در استیم منتشر کنند. استودیو ازمودی اعلام کرد که در جریان فاز Early Access با توجه به نظرات کاربران این محصول را بهبود می‌بخشند تا در انتها بتوانند با عرضه نسخه نهایی المان‌های بازی رومیزی را به درستی به کاربران القا کنند.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی Gloomhaven را تماشا کنید و دانلود کنید.

دانلود ویدیو از آپارات

البته هنوز مشخص نشده است که بازی در چه تاریخی به دست کاربران می‌رسد اما سازندگان تایید کردند که مبارزات بازی به طور نوبتی خواهد بود. تنها اطلاعاتی که از تریلر به دست آمد، مربوط به حضور یک کاراکتر بود که گویا یکی از شخصیت‌های اصلی آن نیز به شمار می‌رود. برای اطلاع بیشتر از بازی Gloomhaven می‌توانید به صفحه استیم آن مراجعه کنید یا اینکه به وب‌سایت بازی رومیزی آن نیز نگاهی بیاندازید.

نظرات خود را در مورد این بازی با زومجی در میان بگذارید.


منبع ign
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده