نویسنده: علی نوروزی
// چهار شنبه, ۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۳

اولین تریلر گیم پلی بازی ترسناک S.O.N منتشر شد

استودیو ردجی تریلر جدیدی از بازی S.O.N منتشر کرد که گیم پلی این بازی ترسناک انحصاری پلی‌استیشن 4 را به نمایش در می‌آورد.

در تازه‌ترین اخبار بازی متوجه شدیم که تریلر جدیدی از بازی S.O.N در کانال پلی استیشن در یوتیوب منتشر شده است که گیم‌پلی این بازی ترسناک را برای اولین بار به نمایش در می‌آورد. به طور قطع می‌توان گفت که این تریلر وحشتناک و تاریک به نظر می‌رسد و ظاهرا دارای موجودی است که از سایه‌ها بیرون می‌آید.

وقایع بازی S.O.N که توسعه آن بر عهده استودیو رِدجی بوده است، در جهان مدرن اتفاق می‌افتد و در آن بازیکنان کنترل پدری با نام رابرت آلدرسون را به دست می‌گیرند که به دنبال جی، پسر گمشده خود است. ناپدید شدن جی منجر به هدایت رابرت به جنگلی در پنسیلوانیا می‌شود که از آن به عنوان «جنوب ناکجاآباد» (South of Nowhere) نام برده می‌شود.

با توجه به تریلر گیم‌پلی جدیدی که از بازی منتشر شده است، به نظر می‌رسد که بازی تمرکز زیادی روی حرکت در محیط تاریک اطراف داشته باشد. همچنین ظاهرا جامپ اسکر‌های زیادی را در این بازی شاهد خواهیم بود و این جامپ اسکرها به گونه‌ای خواهند بود که موجودی به صورت ناگهانی به سمت بازیکنان یورش می‌برد.

وب‌سایت رسمی بازی S.O.N نیز تنها یک شمارش معکوس و جمله «دنیا خواهد فهمید» (The World Will Know) در بالای آن را نشان می‌دهد که حاکی از این است که با رسیدن تایمر به عدد صفر شاهد انتشار جزئیات بیشتری از بازی خواهیم بود. استودیو RedG در پاسخ به سوال یکی از کاربران توییتر که پرسیده بود آیا بازی S.O.N انحصاری واقعیت مجازی است، اعلام کرد که اینطور نیست و این بازی تنها یک انحصاری عادی پلی استیشن 4 خواهد بود.

بازی S.O.N به صورت انحصاری برای PS4 منتشر خواهد شد و در حال حاضر اطلاعات زیادی نظیر تاریخ انتشار آن در دست نیست، اما احتمالا به زودی شاهد انتشار جزئیات بیشتری از آن خواهیم بود. شما می‌توانید تریلر جدید بازی را در ادامه مشاهده کنید و نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

دانلود از وب‌سایت آپارات


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده