// یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۲۱:۵۹

امروز همزمان با عرضه‌ی Welcome to Hanwell روی کنسول پلی‌استیشن 4، تریلری تازه از این بازی جهان باز و ترسناک توسط سازندگان منتشر شد.

امروز بازی Welcome to Hanwell به همراه یک تریلر جدید برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه شد. این بازی که پیش‌تر و در تاریخ ۲۸ مهر سال گذشته به‌صورت Greenlit روی استیم قرار داده شده بود با هدف ایجاد یک تجربه‌ی جهان‌‌ باز ترسناک و بسیار خاص برای بازیکنان و هواداران این ژانر ساخته شده است. برای خوانندگان عزیزی که ممکن است اطلاع نداشته باشند، Greenlit به حالتی در استیم گفته می‌شود که یک بازی مستقل در صورت داشتن پشتیبانی لازم از طرف هواداران، اجازه‌ی فروش و اشتراک اطلاعات را روی این وب‌سایت پیدا می‌کند. بازی‌های مستقلی که عنوان Greenlit را از استیم دریافت کنند قطعا اجازه‌ی فروش در آن را خواهند داشت.

در ادامه شما را به تماشای تریلر منتشر‌شده از این بازی ترسناک دعوت می‌کنیم:

دانلود تریلر از وب‌سایت آپارات

 در صفحه Steam این بازی، Welcome to Hanwell این‌گونه توصیف شده است:

به Hanwell خوش آمدید؛ مکانی که پیش‌تر به عنوان پناهگاهی از [موجودات و بلایای] خوفناکِ جهانِ بیرون شناخته می‌شد و بعد‌ها به گودالی مملو از آن‌ها تبدیل گشت؛ جهانی آزاد و لبریز از حس ترس و تباهی که هر ساختمان موجود در آن ساختار خاص و داستان منحصربه‌فرد خود را خواهد داشت؛ [داستان‌هایی] که تار و پودشان به‌وسیله‌ی بقایای این شهر مخوف به یکدیگر متصل شده‌ است.

در این بازی، گروهی به نام شورای حفاظت عمومی هانول (نام انگلیسی Hanwell Council of Public Protection یا به اختصار HCPP) فعالیت می‌کنند که وظیفه‌ی آن‌ها حفاظت از شهروندان در مقابل خطر موجوداتی با نام Anomalies است که باعث هرج و مرج و ویرانی در هانول شده‌اند. همانند پروژه‌ی پیشین محافظتی در این شهر که با نام SCP شناخته می‌شد، HCPP نه‌تنها به مبارزه با این موجودات می‌پردازد بلکه با تحقیق روی آن‌ها سعی در پی بردن به ریشه‌ها و دلایل ظهور آن‌ها در این منطقه دارد.

تریلر منتشر‌شده از بازی Welcome to Hanwell شامل تصاویر شبح‌وار، دلهره‌آور و موسیقی‌ محیطی زیبایی است که به‌خوبی و آن‌گونه که باید باعث انتقال اتمسفر بازی به مخاطبان می‌شود. تصویر شخص تنهایی که در انتهای راهرو ایستاده است از نظر بصری دلهره‌آور و قوی کار شده است و اگر‌چه بسیاری از موجودات نشان داده‌شده در تریلر بسیار عادی به نظر می‌رسند اما برخی عناصر جالب همچون دختری روح-مانند با بدن غیرعادی و قدرت تلپورت و همچنین عنکبوت‌های درون بازی به نظر جالب به نظر می‌رسند.

این بازی اکنون روی پلی‌استیشن 4 و استیم با قیمت ۱۹.۹۹ دلار قابل خریداری است.


منبع dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده