نویسنده: محمد حیدری
// یکشنبه, ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۲

تریلر جدیدی از بازی ماجراجویی Kursk منتشر شد

استودیوی لهستانی Jujubee به‌تازگی تریلر و جزییات تازه‌ای از بازی ماجراجویی-مستند نوآورانه‌ی خود منتشر کرده است.

استودیوی لهستانی Jujubee به‌تازگی و بعد از مدت‌ها سکوت و بی‌خبری تریلر تازه‌ای از بازی Kursk منتشر کرده‌ است. این بازی که چند سال پیش خبر ساخت آن برای اولین بار اعلام شد، داستانی واقعی بر اساس فاجعه‌ی اتفاق‌افتاده برای یکی از زیردریایی‌های اتمی روسیه در سال ۲۰۰۰ میلادی را به تصویر می‌کشد. این بازی برای پلتفرم‌های کامپیوتر، مک، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد و بر اساس ادعای سازندگان می‌توان از آن به عنوان اولین بازی ماجرایی-مستند تاریخ بازی‌های کامپیوتری نام برد.

استودیوی Jujubee تمام تلاش خود را به کار بسته است تا بتواند مستند‌ترین و واقعی‌ترین تجربه‌ی ممکن از این فاجعه‌ را در قالب این بازی به مخاطبان ارائه دهد. میهل استپین (Michał Stępień)، مدیرعامل Jujubee در این مورد اینگونه توضیح داده است:

به باور ما، اکنون زمان آن فرا رسیده است که به بیان داستان‌های واقعی و حقیقی‌تر بپردازیم. در عصری که ما و دیگر سازندگان بازی‌های کامپیوتری در مقابل تمامی صنایع سرگرمی همچون فیلم‌های سینمایی و تلویزیون برای رقابت و به‌دست آوردن مخاطب ایستاده‌ایم و در دوره‌ای که مردم کمتر میل‌ای به مطالعه‌ی مطالب مستند‌ و واقعی‌تر دارند وظیفه‌ی تازه و بزرگی بر دوش ما سازندگان بازی سنگینی می‌کند. درست است که بازی‌های کامپیوتری روز به روز در حال پیچیده‌تر شدن هستند و لحظه‌ به لحظه‌ ما را بیشتر به سمت غرق شدن در دنیای مجازی سوق می‌دهند، اما حقیقت این است که متاسفانه آن‌ها به‌ندرت کمکی به رشد ما کرده و می‌کنند. این حقیقت باعث شده است که عزم خود را برای حرکت در جهتی نو و خارج از محدوده‌ی مرسوم‌ فعلی جزم کنیم و نهایت تلاشمان را برای دعوت بازیکنان به بالا بردن آگاهی‌ و اطلاعات تاریخی-مستند خود به‌کار ببندیم. ما اطمینان کامل داریم که Kursk برای همه‌ی افرادی که به دنبال یک تجربه‌ی سنگین، پخته و بلند‌پروازانه هستند بازی‌ای بسیار جذاب خواهد بود.

این بازی در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد، اما جهت اطلاع هوادارانی که به‌دنبال اطلاع از تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی هستند، جزییات دقیق انتشار Kursk به‌زودی در رویداد Pixel Heaven واقع در شهر ورشو (پایتخت لهستان) اعلام خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر‌شده از این بازی نوآورانه را مشاهده کنید:

دانلود تریلر از وب‌سایت آپارات


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده